SKLEP
Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.07.2017 10:06
Nissan reklamowany przez Final Fantasy XIII
426V

Nissan reklamowany przez Final Fantasy XIII

Lightning oraz Snow z Final Fantasy XIII wzięli się za reklamowanie Nissana w Chinach. Nie są to co prawda ukochane postacie jeśli chodzi o serię, ale Square Enix nigdy nie przestawało ich promować, zwłaszcza Lightning.

Final Fantasy XIII  to kolejna odsłona popularnej serii jRPG. Gra co prawda nie cieszyła się największym uznaniem wśród fanów, ale w swoim czasie była najszybciej sprzedającą się grą w serii. Po Final Fantasy XII, które cieszyło się pół-otwartym światem, powrót do liniowych lokacji nie wszystkim się spodobał. Tyczy się to również postaci, które według wielu były źle napisane. Mimo wszystko gra otrzymała dwie kontynuacje: Final Fantasy XIII-2 i Lightning Returns: Final Fantasy XIII - obie skupiały się na głównej bohaterce "trzynastki", ale w temacie rozgrywki wprowadziły wiele zmian.

Final Fantasy XIII trafi na PS4 i Xboksa One?

Wcześniej bohaterka Final Fantasy XIII reklamowała ubrania marki Louis Vuitton. Teraz przyszedł czas na Nissana Kicks. Osobiście nie wiem czemu występujący w reklamie widzą postacie z gry po założeniu gogli VR, ale to przecież nieważne. Oprócz Lightning zobaczymy też Snowa, który w "trzynastce" pełnił niemal równie ważną rolę. Efekt współpracy znajdziecie na wideo poniżej.

Final Fantasy XIII x Nissan - reklama telewizyjna

Kogo Wy byście widzieli za kierownicą? Stawiam na to, że większość po założeniu gogli VR zobaczyłaby Nathana Drake'a albo Joela. Albo Nathana z brodą Joela. No ale tam są Chiny, tutaj Polska.

Tagi: final fantasy XIII nissan playstation 3 Square Enix wideo