Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.07.2017 08:56
Destiny 2 - beta otrzymała aktualizację
434V

Destiny 2 - beta otrzymała aktualizację

Destiny 2 wcześniej doczekało się przedłużenia testów beta. Dzisiaj z kolei pojawiła się aktualizacja do wersji 1.04.

Destiny 2 ma pojawić się 6 września 2017 roku. Zanim to jednak nastąpi możemy samodzielnie przekonać się o jakości gry za sprawą odbywających się właśnie testów beta. Dzięki nim możemy sprawdzić pierwszą misję fabularną oraz zagrac w Strike z innymi graczami. Beta nie daje niestety dostępu do nowej zawartości, która była wcześniej zapowiadana, przez co trudno nie odnieść wrażenia, że jednak "dwójka" nie będzie się znacząco różniła od pierwszej części. Tak czy siak, czas trwania testów beta został ostatnio wydłużony, dzięki czemu pogramy jeszcze dzisiaj do 3:00 w nocy.

Destiny 2 - beta dostępna będzie dłużej

Dzisiaj pojawiła się aktualizacja bety Destiny 2 do wersji 1.04. Zajmuje około 1.4 GB i nie do końca wiadomo co zmienia. Sprawdzenie opisu w historii aktualizacji na konsoli PlayStation 4 odsyła nas na oficjalną stronę Bungie, ale tam również nie można znaleźć informacji. Pozostaje więc przetestowanie samemu co tak naprawdę się zmieniło.

Destiny 2 ma być znacznie większe i lepsze od swojego pierwowzoru. Kontynuacja ma cieszyć się mocno rozbudowaną fabułą - już pierwsza część postawiła jej fundamenty - możemy więc spodziewać się szerszego spojrzenia na uniwersum stworzone przez Bungie. Konstrukcja samej gry ma być bardziej otwarta i zbliżona do tego co znamy z MMO RPG. Aby móc zająć się nowymi zadaniami nie będziemy musieli wracać na orbitę - te otrzymamy od napotkanych postaci. Zrezygnowano też z ograniczania graczy w kwestii grania tylko ze znajomymi w misje typu Raid. W "dwójce" pojawią się gildie - każdy gracz należący do takiej będzie mógł liczyć na to, że dołączy się do niego ktoś zaufany.

Destiny 2 Beta - wideo przedstawiające misję fabularną

 

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 patch playstation 4