Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.07.2017 19:18
NiOh - zapowiedziano trzecie fabularne rozszerzenie!
441V

NiOh - zapowiedziano trzecie fabularne rozszerzenie!

NiOh jutro doczeka się premiery drugiego dodatku DLC. Twórcy prezentują atrakcje czekające na graczy i zdradzają, że pracują nad kolejnym rozszerzeniem, które będzie stanowiło finał przygody.

NiOh to jedna z najgorętszych premier tego roku. Team Ninja dostarczyło posiadaczom PS4 mocarną produkcję o charakterze ekskluzywnym. Inspirująca się serią Souls przygoda dodawała sporo od siebie i poza unikalnymi klimatami Japonii podchodziła lepiej do przedstawienia fabuły. Ta otrzymała już jedno rozszerzenie, a jutro użytkownicy będą mogli kupić drugie - wiemy już, że w przyszłości czeka nas jeszcze jedno fabularne DLC.

NiOh - lista zmian po aktualizacji do wersji 1.12

NiOh otrzyma już jutro drugie DLC o tytule "Defiant Honor”. Dodatek doczekał się własnej audycji wideo, na której twórcy zaprezentowali nowych przeciwników. Fabularne rozszerzenie zabierze nas do nowych zakątków świata, gdzie trafimy do najpotężniejszej twierdzy z ery Sengoku. Zmierzymy się tam z wojownikiem z legend o imieniu Sanada Yukimura i stoczymy kolejne wymagające boje z potężnymi Yokai.

Poniżej zapis streamu - właściwa rozgrywka rozpoczyna się w okolicach 20 minuty. 

NiOh - zapis audycji z rozgrywką Defiant Honor

To nie koniec rozwijania gry! Twórcy zapowiedzieli, że NiOh otrzyma jeszcze jedno fabularne rozszerzenie o nazwie "Genna Enbu" - nie zdradzono jednak więcej szczegółowych informacji. Wiemy jednak, że będzie ono stanowiło pożegnanie z grą i finał przygody. Patrząc na wydarzenia historyczne, którymi inspirują się twórcy możemy bezpiecznie założyć, że dodatek opowie wydarzenia osadzone już pod sam koniec ery Sengoku

Źródło: http://www.dualshockers.com/nioh-third-dlc-announced-defiant-honor/

Tagi: dlc nioh playstation 4 Sony Interactive Entertainment Team Ninja wideo