Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.07.2017 14:22
Metal Gear Survive będzie grywalne na Gamescomie 2017
318V

Metal Gear Survive będzie grywalne na Gamescomie 2017

Metal Gear Survive to jedna z najbardziej wyszydzanych gier zapowiedzianych do tej pory. Okazuje się, że będzie ją można przetestować na tegorocznym Gamescomie.

Metal Gear Survive to poboczna odsłona powstająca już bez twórcy serii, Hideo Kojimy. Całość została stworzona na szkielecie Metal Gear Solid V dlatego wygląda bardzo podobnie. W odróżnieniu od piątej odsłony skupia się na kooperacji i eksterminacji swoistego rodzaju zombie w walce o przetrwanie. Akcja osadzona jest w alternatywnej rzeczywistości znanej z Metal Gear Solid V. Prawda, że brzmi zabawnie?

Metal Gear Survive przesunięte na rok 2018

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że premiera Metal Gear Survive została przesunięta na przyszły rok, ale wciąż bez konkretów. O grze niewiele wiadomo, ale trudno się dziwić skoro wszystko wskazuje na to, że sami deweloperzy nie wiedzą jak się za tę grę tak naprawdę zabrać. Wiadomo jednak, że oprócz trybu kooperacyjnego będzie też kampania dla jednego gracza.

Metal Gear Survive będzie dostępny do przetestowania na tegorocznych targach Gamescom. Będzie możliwość przetestowania trybu kooperacyjnego, w którym uczestniczyć może maksymalnie 4 graczy. Targi odbędą się w dniach 22-26 sierpnia tego roku w Kolonii. Poniżej znajdziecie zwiastun omawianej produkcji pochodzący z ubiegłorocznej edycji imprezy.

Metal Gear Survive - zwiastun ujawniający grę

 

Źródło: https://www.konami.com/games/eu/en/topics/14241/

Tagi: Konami metal gear survive playstation 4