Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.07.2017 08:59
Destiny 2 - beta dostępna będzie dłużej
541V

Destiny 2 - beta dostępna będzie dłużej

Destiny 2 będziemy mogli testować dłużej. Bungie zdecydowało się przedłużyć możliwość testowania, więc jeśli nie mieliście w weekend czasu, będziecie jeszcze mieli okazję sprawdzić grę.

Destiny 2 to druga odsłona wielkiej produkcji od Bungie - deweloperów słynących wcześniej z serii Halo, bardzo dobrze znanej użytkownikom konsoli Xbox. Druga część gry ma być o wiele większa i skupiać się bardziej na elementach RPG. Do dyspozycji dostaniemy nieco bardziej otwarty świat, w którym kolejne zadania otrzymamy od napotkanych postaci - tym samym nie zawsze będziemy zmuszeni wędrować na orbitę. Grę można obecnie testować w ramach otwartej bety i jeśli chodzi o nasze wrażenia znajdziecie je poniżej. Niestety nie dane jest sprawdzenie jak w praktyce prezentują się zapowiadane wcześniej zmiany.

Destiny 2 czy może Destiny 1.5? Wrażenia po becie

Do dyspozycji w ramach otwartej bety Destiny 2 mamy pierwszą misję fabularną, w której jako jeden ze strażników bronimy jednego z miast. Następnie możemy zagrać w Strike, czyli misję kooperacyjną, w której naszym celem jest pokonanie bossa i zdobycie cennego artefaktu, którego przeciwnik pilnuje.

Bungie na swoim koncie w serwisie twitter ogłosiło, że testy beta zostają przedłużone. Jeśli nie zdążyliście pobrać klienta to macie jeszcze czas do 2:00 dzisiejszej doby. Jest to ostania szansa na sprawdzenie bety. Ta została przedłużona do 25 lipca 2017 roku i godziny 3:00.

Destiny 2 ma pojawić się 6 września 2017 roku. Poniżej znajdziecie zapis rozgrywki z misji Odwrócona Iglica.

Destiny 2 - materiał z rozgrywki

 

Źródło: https://twitter.com/Bungie/

Tagi: Activision beta Bungie Destiny 2 playstation 4