Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.07.2017 11:03
Ni no Kuni 2 na wyjątkowo pięknym materiale
483V

Ni no Kuni 2 na wyjątkowo pięknym materiale

Ni no Kuni 2 pierwotnie miało wyjść w listopadzie tego roku. Studio Level-5 postanowiło jednak przesunąć premierę o trzy miesiące by jeszcze bardziej dopracować swój produkt. Produkt, który wygląda oszałamiająco.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom mimo, że ma dójkę w tytule, nie jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z poprzedniczki. W tej części wcielimy się w młodego króla Evana, który został podstępem wypędzony ze swojego królestwa. Po tym, jak do jego świata trafił tajemniczy Roland, będziemy próbować odzyskać naszą koronę przy pomocy wielu towarzyszy. Podobnie jak poprzedniczka, Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom zaoferuje duży i kolorowy świat stworzony na modłę animacji studia Ghibli.

Level-5 postanowiło tym razem zrezygnować z łapania stworków i wystawiania ich do walki, stawiając na dynamiczniejszą rozgrywkę trochę przypominającą serię Tales of..., co wielu przypadło do gustu (poza autorowi, on jest stary i konserwatywny w wyborach). Bandai Namco w trakcie targów E3 pokazywało nowy materiał z rozgrywki, który teraz został udostępniony w Sieci, więc pokazujemy go i wam byście mogli sami zobaczyć, czy jest na co czekać.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom - 30 minut rozgrywki

 

Tagi: Bandai Namco Level 5 Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom playstation 4 wideo