Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.07.2017 19:09
Project Cars 2. Spojrzenie na rozbudowany tryb kariery
773V

Project Cars 2. Spojrzenie na rozbudowany tryb kariery

Project Cars 2 tworzone jest przez Slightly Mad Studios, które rzuci wyzwanie Polyphony Digital i spróbuje zdetronizować serię Gran Turismo z tronu konsolowych symulatorów. Pora sprawdzić, czy twórcy faktycznie mają szansę w starciu z legendą!

Project Cars 2 zapowiada się bardzo dobrze i na pewno odbierze niejednego klienta flagowej serii Sony. Czy twórcy wyjdą jednak zwycięsko ze starcia z kultową marką Gran Turismo istniejącą od wielu lat w świadomości graczy? Przekonamy się już pod koniec roku kiedy to obie gry wylądują na półkach sklepowych. Tymczasem możemy rzucić okiem na wideo prezentujące tryb kariery i bezpośrednią rozgrywkę z nadchodzącego symulatora.

Project Cars 2. Profesjonalni kierowcy rajdowi są pod wrażeniem gry

Project Cars 2 będzie posiadało rozbudowany tryb dla jednego gracza, który ma motywować użytkowników do kolejnych wyścigów i rozwijana swej wirtualnej kariery profesjonalnego kierowcy. Standardowo - zaczniemy od zera i będziemy piąć do góry wykonując liczne cele życiowe. Ostatnim z nich będzie oczywiście miano najlepszego kierowcy świata.

Project Cars 2 - tryb kariery

Project Cars 2 ma być lepiej przemyślane niż poprzednik. Tytuł będzie sprawiał radość nawet na padzie i nie wymusi posiadania kierownicy - oczywiście tylko ona pozwoli Wam okiełznać pełen potencjał symulacyjnego aspektu gry. Twórcy chwalą się, że ich gra jest niezwykle trudna, ale jednocześnie bardzo nagradza wysiłek włożony w jej opanowanie. Dzięki temu całość jest potwornie satysfakcjonująca. Miejcie na uwadze, że dzisiejsze materiały nie pochodzą z ostatecznej wersji gry i ta ma się prezentować jeszcze lepiej.

Project Cars 2 - wideo prezentujące rozgrywkę

Project Cars 2 pojawi się na rynku 22 września. Miesiąc później otrzymamy z kolei Gran Turismo Sport. Gry będą więc bezpośrednio porównywane z racji, że należą do tego samego gatunku i próbują wiernie odwzorować rzeczywistość. W obu przypadkach mamy do czynienia z dziełem pasjonatów, przy którym pracowali zawodowi kierowcy! Która produkcja wypadnie według Was lepiej?

Tagi: