Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.07.2017 17:44
Śródziemie: Cień Wojny. To będzie świetna opowieść!
483V

Śródziemie: Cień Wojny. To będzie świetna opowieść!

Śródziemie: Cień Wojny doczekało się nowego zwiastuna fabularnego. Ten udowadnia, że otrzymamy angażującą historię i wyruszymy w mroczną opowieść osadzoną w bogatym uniwersum Władcy Pierścieni.

Śródziemie: Cień Wojny to bezpośrednia kontynuacja poprzednika. Wróci więc główny bohater w postaci Taliona, który jest opętany przez upiora Kelebrimbora - elfiego kowala. Bohaterowie zmierzą się z widmem zagrożenia, które może wpłynąć na los całego Śródziemia.

Śródziemie: Cień Wojny - prezentacja umiejętności upiora

Śródziemie: Cień Wojny będzie dużo bardziej rozbudowane i to pod każdym względem. Tyczy się to również fabuły, która ma nabrać znacznie większej skali . Twórcy w przypadku poprzedniej gry byli ograniczani i nie mogli w pełni ukształtować swojej wizji. Wspominali o rezygnacji z wielu wielkich bitew. Teraz jednak studio nie musi iść na żadne ustępstwa i może ukazać graczom bitwy wielkich armii. Częściowo udowadnia to nowy zwiastun fabularny, na którym bohaterowie poznają wizję tajemniczej Pajęczycy. Szykuje się wielka wojna, w której odegramy kluczową rolę.

Śródziemie: Cień Wojny - zwiastun Szeloba

Nasi bohaterowie zostaną podzieleni. Upiór Kelebrimbor nie ufa starożytnemu duchowi ciemności. Ten jednak mami Taliona wizjami jego przeznaczenia i przyszłych losów Śródziemia. Bohater wierzy, że w spojrzeniu Szeloby kryje się sposób na ocalenie krainy.

Śródziemie: Cień Wojny zaoferuje graczom wielki i otwarty świat. Nowy, przemodelowany system Nemesis pozwalający tworzyć całe armię i przejmować ważne posterunki. Użytkownicy dostaną też możliwość przeniesienia rywali i sprzymierzeńców z poprzedniej odsłony. Możemy też liczyć na dużo więcej elementów RPG w postaci rozbudowanych drzewek umiejętności. Gracze sami dobiorą odpowiednie zdolności pod preferowany przez siebie styl rozgrywki.

Premiera Śródziemie: Cień Wojny nastąpi w dniu 10 października. Tytuł wesprze też mocniejszą konsolę PlayStation 4 Pro, ale nie znamy dokładnych szczegółów.

Źródło: YouTube (Cenega Polska)

Tagi: