Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.07.2017 17:07
Dragon Ball FighterZ. Nowi bohaterowie ukazani w pełnej krasie!
846V

Dragon Ball FighterZ. Nowi bohaterowie ukazani w pełnej krasie!

Dragon Ball FighterZ doczekało się nowych materiałów w postaci zrzutów ekranu. Te prezentują dwójkę ikonicznych bohaterów, których obecność została niedawno potwierdzona. Aż trudno uwierzyć, że to bardzo wczesna wersja gry!

Dragon Ball FighterZ wyniesie gry korzystające z marki Smoczych Kul na nowy, turniejowy poziom! Twórcy z Arc System Works zadbają o to, abyśmy otrzymali pełnoprawną bijatykę, która będzie nie tylko niesamowicie efektowna, ale i bardzo przemyślana. Dzisiaj możemy podziwiać nową galerię prezentującą niedawno potwierdzoną dwójkę postaci.

Dragon Ball FighterZ Piccolo i Krillin - szczegóły na temat bohaterów

Dragon Ball FighterZ pozwoli nam walczyć jako najpotężniejszy Nameczanin w historii całej serii - Piccolo. Jest on jedną z ulubionych postaci fanów. Trudno sobie wyobrazić bijatykę na podstawie Dragon Ball bez tego bohatera. Niedawno otrzymaliśmy szczegóły na temat jego stylu walki - będzie on groźnym zawodnikiem o dużym zasięgu ataków. Dzisiaj przyszła pora na pierwsze materiały w wysokiej jakości. Galeria pozwala spojrzeć jak ikoniczny bohater został przeniesiony do gry.

DFQv7bRU0AAW2SU.jpg (1200×675)

Nowe obrazki dostał też Krillin - najlepszy przyjaciel Goku,. Jego śmierć była zapalnikiem do osiągnięcia legendarnego poziomu SSJ przez głównego bohatera serialu i mangi. Krillin z racji wzrostu będzie wojownikiem o krótkim zasięgu. Będzie też nieco słabszy pod względem siły fizycznej. Nadrobi za to ciekawymi technikami, za których pomocą wprowadzi chaos na pole walki. Mowa tutaj o atakach dystansowych, których tor lotu można zmieniać i ciosach zwodzących przeciwnika za pomocą iluzji. Mało tego - jego ikoniczny atak dyskiem energii będzie przebijał obronę wroga!

Więcej obrazków z Dragon Ball FighterZ znajdziecie w galerii. Premiera gry nastąpi na początku 2018 roku. Projekt na razie jest we wczesnej fazie produkcji i jego ukończenie szacuje się na około 20%. Wiadomo więc, że dużo się jeszcze zmieni, ale już teraz produkcja prezentuje obłędny poziom wykonania! Będzie to najwierniejsza adaptacja Dragon Ball i najbardziej złożona pod względem poważnej rozgrywki aspirującej do miana turniejowej! Niedługo powinniśmy otrzymać kolejne zwiastuny, które w ruchu zaprezentują Piccolo i Krillina. Do tej pory potwierdzono obecność następujących bohaterów:

  • Goku
  • Vegeta
  • Gohan
  • Cell
  • Frieza
  • Majin Buu
  • Future Trunks
  • Krillin
  • Piccolo

Sama walka skupia się z kolei na pojedynkach drużynowych w wariantach 3vs3, więc w jednej walce uczestniczyć będzie aż 6 postaci.

Dragon Ball FighterZ - polski zwiastun

Źródło: Twitter (Bandai Namco US)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ obrazki wideo