Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.07.2017 12:18
Crash jest gigantycznym sukcesem!
1119V

Crash jest gigantycznym sukcesem!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest gigantycznym sukcesem. Ciężko z tym faktem dyskutować zwłaszcza, gdy Activision wypuszcza informację prasową w której informuje, że odświeżone przygody Jamraja są najlepiej sprzedającym się tytułem czerwca na całym świecie.

Gdy Activision oficjalnie zapowiedziało Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, zaczęły się pojawiać głosy pytające - po co komu taki staroć, kto w to zagra? Osoby, które chciały być mocno pod prąd i pokazać hipsteriadę negowały wpływ Crasha na popularność marki PlayStation i wieszczyły klapę komercyjną produktu. Czytając informację prasową wypuszczoną przez Activision w której firma informuje, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to najlepiej sprzedający się tytuł czerwca na całym świecie - można się tylko uśmiechnąć pod nosem.

Crash Bandicoot dostanie więcej dodatkowych poziomów DLC?

Tak, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy mimo, że w sprzedaży pozostawał przez dwa dni czerwca, stał się najlepiej sprzedającą grą czerwca na całym świecie w kategorii gier pudełkowych. Firma co prawda nie podzieliła się dokładnym wynikiem sprzedaży, ale NPD Group, które przynosi zestawienie sprzedaży w USA trylogię Crasha umieściło na czwartym miejscu na liście ułożonej według przychodów. Tu warto zaznaczyć, że w porównaniu do konkurencji, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy kosztował połowę ceny, więc gra by znaleźć się tak wysoko musiała zanotować wysoką sprzedaż. Oczywiście w zestawieniu gier na PS4, Crash w USA jest numerem jeden.

Eric Hirshberg z Activision jest wyjątkowo zadowolony z tak świetnej sprzedaży:

Reakcja fanów na Crash Bandicoot N. Sane Trilogy  jest niesamowita i pozwoliła wylądować grze na szczycie podium globalnej sprzedaży pudełkowych wersji gier mimo faktu, że gra miała na to tylko 2 dni. To coś niesamowitego patrzeć na miłość jaką fani darzą te tytuły.

Warto tu zaznaczyć, że od wczoraj dostępny jest darmowy poziom Stormy Ascent, który nigdy wcześniej nie był dostępny w oficjalnym wydaniu gry. Poziom jest tak trudny, że najlepszy w te klocki deweloper z Naughty Dog ukończył go za 60. razem.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zwiastun zapowiadający DLC Stormy Ascent

 

Źródło: http://www.businesswire.com/news/home/20170720006351/en/Crash-Bandicoot-N.-Sane-Trilogy-Takes-San

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy playstation 4 Vicarious Visions