Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.07.2017 20:23
Malownicze Pyre zadziała w natywnym 4K i magicznych 60 FPS!
452V

Malownicze Pyre zadziała w natywnym 4K i magicznych 60 FPS!

Piękne i artystyczne Pyre zadziała w zniewalających wartościach, o których śnią entuzjaści ślicznej grafiki! Przygotujcie się na niezwykle przyjemną oprawę wizualną robiącą użytek z mocy współczesnych sprzętów.

Pyre zapowiada się na kolejną perełkę od niezwykle uzdolnionej ekipy Supergiant Games. Niezależni twórcy popisali się swoim talentem przy dwóch poprzednich grach - urzekającym Transistor i baśniowym Bastion. Najnowszy projekt jest jednak ich największym dziełem i będzie jeszcze piękniejsze niż dotychczasowa twórczość studia!

Pyre z datą premiery - produkcja zadebiutuje niedługo na PS4!

Pyre zrobi świetny użytek z dodatkowej mocy PlayStation 4 Pro. Jeśli posiadacie odpowiedni telewizor to będziecie mogli cieszyć się zniewalającą rozdzielczością 4K przy wartości animacji ustawionej na 60 FPS. Malownicza gra zaprezentuje się wówczas dużo piękniej i ujawni użytkownikom niespotykane dotąd detale!

Pyre - zwiastun premierowy

Prye to drużynowa gra RPG, która zaoferuje unikalny system walki, gdzie naszym zadaniem będzie wrzucić ognik do kosza wrogiej drużyny. Opowieść skupi się na losach wygnańców podróżujących karawaną. Możemy oczekiwać wciągającej historii o losach złożonych bohaterów. Jedną z ciekawych funkcji będzie brak mechaniki końca gry - nasze ewentualne porażki będą wpisane w fabułę i nie sprawią, że będziemy musieli powtarzać etap od nowa.

Twórcy mają też dobrą wiadomość dla łowców trofeów. Studio uwielbia projektować osiągnięcia i za ich pomocą otwierać oczy użytkowników na nowe możliwości, jakie oferuje gra. Tym razem do zdobycia będzie ponad 50 pucharów - w tym drogocenna platyna. To znacznie więcej niż w Transistor i Bastion. 

Pyre zadebiutuje na rynku 25 lipca. Macie więc trochę czasu, aby złożyć zamówienie przedpremierowe, które posiada 10% zniżki dla posiadaczy abonamentu PS Plus.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/20/pyre-is-enhanced-for-ps4-pro-and-has-over-50-trophies/#sf99489013

Tagi: playstation 4 pyre Supergiant Games wideo