Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.07.2017 19:20
Yakuza Kiwami. Niesamowity zwiastun każe Wam uwolnić smoka!
519V

Yakuza Kiwami. Niesamowity zwiastun każe Wam uwolnić smoka!

Yakuza Kiwami otrzymało nowy zwiastun pełen wartkiej akcji i efektownych scen prosto z gry! Legenda powróci już za miesiąc w wydaniu piękniejszym niż kiedykolwiek, a wszystko to w dużo niższej cenie!

Yakuza Kiwami na nowo opowie historię, od której twórcy rozpoczęli przygodę legendarnego Kazumy Kiryu i kultowy cykl. Przygotujcie się na nietypową wariację gier jRPG i beat 'em up, bo czeka Was przeżycie jedyne w swoim rodzaju w postaci duchowego następcy cenionej marki Shenmue!

Yakuza Kiwami - dlaczego warto zagrać w grę?

Yakuza Kiwami bryluje najlepszymi cechami na nowym zwiastunie pełnym efekciarskiej rozgrywki! W nowym wideo nie brakuje świetnej muzyki napędzającej do ulicznych walk. Ponownie stoczymy mnóstwo epickich pojedynków i weźmiemy udział w dziesiątkach aktywnościach pobocznych. Chociaż tytuł stanowi remake pierwszej odsłony serii, to twórcy przemycili do tej odsłony mnóstwo mechanik z kolejnych części cyklu! Jeśli zaczynaliście przygodę w tym świecie od Yakuza 0, to na pewno ucieszy Was powrót czterech stylów walki. Kazuma Kiryu będzie korzystał z znajomych technik podzielonych na: Brawler, Rush, Beast i Dragon.

Yakuza Kiwami - walka i aktywności na ulicach Kamurocho

Ponownie trafimy do fikcyjnego odpowiednika japońskiego Kabuchiko. Wirtualne Kamurocho pełne będzie ikonicznych miejsc żywcem przeniesionych z rzeczywistego miasta. Nie zabraknie znanych aktywności dodatkowych w postaci: hazardu, karaoke, hostess, restauracji i treściwych zadań pobocznych.

Yakuza Kiwami to nie tylko ulepszenia wizualne! To ekstremalny remake zbudowany od zera na nowej technologii. Twórcy nagrali wszystkie kwestie od nowa, wyreżyserowali ponad 30 minut dodatkowych scenek, wprowadzili system Majima Everywhere i dodali pełno dodatkowej zawartości nieobecnej w oryginale! Wszystko to sprawia, że Yakuza Kiwami stanowi definitywne doświadczenie opowiadające na nowo pierwszą przygodę legendarnego Kazumy Kiryu - Smoka z rodziny Dojima. Dodajcie do tego rozdzielczość Full HD i stałe 60 klatek na sekundę, stylowy steelbook i dużo niższą cenę sugerowaną ustawioną na poziomie 139 zł! Grzechem byłoby przejść obojętnie obok takiej okazji.

Szczególnie, że Yakuza to seria niesamowita pod wieloma względami. Każda odsłona opowiada świetnie skrojoną i wielowątkową historię i napędzana jest złożonymi bohaterami. Klimat i charakter współczesnej Japonii urzeka swoją namacalną atmosferą, a sama rozgrywka wypełniona jest po brzegi zawartością starczającą na 100 godzin zabawy. Jeśli do tej pory ominął Was ten cykl to nadchodząca Yakuza Kiwami stanowi idealny moment, aby dać serii szansę i zasmakować jej magii. Premiera już 29 sierpnia!

Źródło: YouTube (SegaAmerica)

Tagi: playstation 4 Sega wideo Yakuza Kiwami yakuza team