Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.07.2017 18:11
Elex nadal wygląda pokracznie
679V

Elex nadal wygląda pokracznie

Elex po krótkiej przerwie otrzymało kolejny materiał. Twórcy prezentują jedną z frakcji zamieszkujących zniszczony świat gry i ukazują kolejne fragmenty z rozgrywki. Niestety, ale studio nie zamierza porzucić szkaradnie wyglądających animacji.

Elex to nowa gra studia Piranha Bytes. Twórcy czują się najlepiej w środowisku RPG, więc ich kolejny projekt również będzie należeć do tego gatunku. Tytuł ma być duchowym następcą serii Gothic i Risen - otrzymamy więc najlepsze cechy poprzednich gier studia. Tyczy się to również... pokracznej i drętwej animacji postaci, która wygląda jakby została przeniesiona z 2002 roku.

Elex na wideo w 4K i 60 FPS dalej jest drętwe

Elex będzie grą RPG, która wrzuci nas do otwartego i zniszczonego świata w klimatach science fiction. Ten zamieszkany jest przez różne frakcje. Dołączając do jednej z nich wybierzemy drogę rozwijania naszej postaci oraz wpłyniemy na przebieg rozwoju fabuły. Nowy zwiastun przedstawia organizację wyjętych spod prawa bandytów.

Elex - frakcja The Outlaw

Elex zaoferuje pełną polską wersję językową  - ta ma być stworzona w starym stylu i zaoferować klimat kojarzony z serią Gothic. Szkoda, że twórcy po latach dalej nie potrafią stworzyć współcześnie wyglądających ruchów postaci. Zwróćcie uwagę na to, jak postać przesuwa się po ziemi podczas wyprowadzania ataków. Fani mimo wszystko powinni zostać usatysfakcjonowani ogólną jakością gry. Twórczość Piranha Bytes ma to do siebie, że braki techniczne nadrabia świetnym klimatem, dialogami i kreacjami postaci. Oby tym razem było podobnie.

Elex zadebiutuj na rynku w dniu 17 października.

Źródło: YouTube (Piranha Bytes)

Tagi: