Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.07.2017 17:48
Taką konsolę chciałby mieć każdy fan Crasha!
1483V

Taką konsolę chciałby mieć każdy fan Crasha!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy doczekało się swojej własnej konsoli! Niestety, nie jest to oficjalna partia limitowanej wersji PS4, która trafi do sklepów i masowego odbiorcy. Zamiast tego możemy podziwiać rękodzieło jednego z uzdolnionych pasjonatów.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawiło się na rynku 30 czerwca i pozamiatało. Odświeżona trylogia zebrała świetnie oceny na całym świecie, stając się z miejsca hitem. Powrót kultowej maskotki pierwszego PlayStation docenili nie tylko krytycy, ale i gracze, którzy dosłownie rzucili się na pierwszą partię pudełek. Dzieło Vicarious Visions bez problemu wskoczyło na szczyt wszelkich rankingów sprzedaży i w jeden dzień zostało najlepiej sprzedającą się grą czerwca w PS Store. Niektórzy miłośnicy idą jeszcze dalej i swoje uwielbienie dla Crasha postanowili wyrazić w zupełnie inny sposób!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - twórcy tłumaczą wysoki poziom trudności

Poznajcie projekt konsoli PlayStation 4 stworzony przez Vadu Amka. Konsola przybrała formę artystycznego dzieła i inspirowana jest zestawem gier -  Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Całość otrzymała też specjalny kontroler również stylizowany na wygląd kojarzący się z przygodami Crasha.

Wygląda to bardzo fajnie - szczególnie duża maska Aku Aku. Nie do końca trafia do mnie logo odświeżonej trylogii - wydaje mi się zbyt spore i inwazyjne. Nie da się jednak ukryć, że całościowo sprzęt prezentuje się po prostu super i na pewno każdy fan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy chciałbym postawić tak wyglądającą konsolę pod swoim TV.

Vadu Amka to artysta, który zajmuje się, między innymi, naprawą i modyfikowaniem uszkodzonych konsol tworząc z nich małe dzieła sztuki. Całość została stworzona ręcznie i efekt końcowy sprawił, że sprzęt otrzymał drugie życie, stając się również pięknym gadżetem kolekcjonerskim dla miłośników zasłużonej serii.

W galerii znajdziecie więcej obrazków prezentujących limitowane PS4.

Źródło: http://www.vaduamka.com/

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy playstation 4 vadu amka Vicarious Visions