Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.07.2017 15:16
Kingdom Hearts 3 - o tym jak Toy Story trafiło do gry
317V

Kingdom Hearts 3 - o tym jak Toy Story trafiło do gry

Kingdom Hearts 3 pozwoli nam zajrzeć również do świata znanego ze świetnej animacji Pixara jaką jest Toy Story. Ostatnio fragment gry mogliśmy podziwiać na zwiastunie, a dzisiaj możemy dowiedzieć się jak doszło do tego, że wspomniany świat pojawi się w grze.

Kingdom Hearts 3 to najnowsza odsłona genialnej serii łączącej w sobie uniwersum gier Final Fantasy i animacji Disneya. Pierwsza odsłona pojawiła się w 2001 roku na PlayStation 2 i razem z Final Fantasy X pomogła ówczesnemu Squaresoftowi stanąć na nogi w czasie kryzysu. Od tamtego czasu pojawiło się wiele odsłon, ale wiele z nich było pobocznych.

Kingdom Hearts 3 z nową galerią!

Już w 2012 roku niektórzy z twórców Kingdom Hearts 3 otwarcie oznajmili, że chcieliby aby świat Toy Story pojawił się w grze. Sam Tetsuya Nomura twierdzi, że charakter flagowej animacji Pixara idealnie nadaje się do gry, podobnie jak fabuła opowiadająca o zabawkach z duszą. Oczywiście to też świetna okazja, aby bohaterów samej gry dostarczyć graczom w wyjątkowej kreacji - trójka bohaterów ukazana jest w postaci ruchomych zabawek.

Kolejnym powodem, dla którego przygotowano świat Toy Story dla Kingdom Hearts 3 jest to, że animacja jest bardzo rozpoznawana. To przecież jednak z najpopularniejszych animacji. Nomura już w przypadku pierwszej odsłony Kingdom Hearts planował zrobić coś podobnego, ale dopiero teraz się udało. Co do głosów postaci z animacji Pixara - japońskie głosy, które słyszymy na poniższym zwiastunie nie należą do aktorów pracujących przy animacji, dlatego nie do końca pewne jest, że w angielskiej wersji językowej usłyszymy głosy Toma Hanksa i Tima Allena. Na więcej informacji w tym temacie pozostaje czekać.

Kingdom Hearts 3 ma pojawić się w przyszłym roku, ale szczegółów jeszcze nie podano. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun, który ujawnił obecność świata Toy Story w grze. Przypominamy, że wydarzenia opowiedziane w tym epizodzie gry, rozgrywają się po drugiej i przed trzecią częścią Toy Story. Skoro ten świat do gry trafił, co powinno być następne?

Kingdom Hearts 3 na zwiastunie świata Toy Story

 

Źródło: http://kotaku.com/how-toy-story-came-to-kingdom-hearts-iii-1797084812

Tagi: Kingdom Hearts III playstation 4 Square Enix