Daniel Stroński Daniel Stroński 20.07.2017 11:44
Fallout 4 VR na PlayStation VR? Wyciek to potwierdza
1032V

Fallout 4 VR na PlayStation VR? Wyciek to potwierdza

Fallout 4 VR zostało zapowiedziane na tegorocznych targach E3  wraz z grami DOOM VFR oraz TES V: Skyrim w wirtualnej rzeczywistości. Niestety, tylko dwie ostatnie został potwierdzone na PlayStation VR. Wygląda jednak na to, że Fallouta również dostaniemy!

Bethesda przyszykowało istne bomby dla fanów wirtualnej rzeczywistości na tegorocznych targach E3. Dowiedzieliśmy się o przeniesieniu pełnej wersji gry The Elder Scrolls V: Skyrim na PlayStation VR oraz wyjątkowym doświadczeniu w świecie ostatniego Dooma. Dowiedzieliśmy się też o całym Falloucie 4 w VR, niestety ten został potwierdzony wyłącznie na HTC Vive. Do czasu...

Sprawdźcie także zwiastun gry DOOM VFR

PlayStation VR jest świetnym sprzętem, lecz kilkukrotnie niższa cena w porównaniu do Oculusa czy HTC Vive i ograniczone bebechy PS4 nie pozwalają na takie możliwości jak na pecetach. Pogodziliśmy się więc, że Fallout 4 nie trafi na gogle od Sony. Pojawiły się jednak pytania - skoro Skyrim da radę, dlaczego nie F4? Wychodzi na to, że grę jednak dostaniemy i to jeszcze w tym roku!

Potwierdził to wyciek z katalogu preorderowego sieci sklepów GameStop, gdzie Fallout 4 VR figuruje jako jedna z pozycji planowana na 2017 rok:

Co to może oznaczać? Albo GameStop jakimś cudem nie zrozumiał braku oficjalnego potwierdzenia F4 na PS VR (co jest wątpliwe, jako że tak duża sieć musi czerpać informacje od samego wydawcy) albo zwyczajnie nikt podczas targów nie potwierdzał obecności na VR-owego Fallouta na PS4, by podtrzymać zainteresowanie Skyrimem VR, który wydawany jest praktycznie na każdą możliwą platformę. Tak czy inaczej, mamy do czynienia z wiarygodnym wyciekiem i czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony wydawcy.

Źródło: https://www.reddit.com/r/PSVR/comments/6o7h0o/fallout_4_psvr_gamestop_catalogue_leak/

Tagi: Bethesda Bethesda Softworks Fallout 4