Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.07.2017 09:42
Dragon's Dogma Dark Arisen na PS4. Zwiastun ujawnia cenę remastera
524V

Dragon's Dogma Dark Arisen na PS4. Zwiastun ujawnia cenę remastera

Dragon's Dogma Dark Arisen na PlayStation 4 otrzymało pierwszy zwiastun. Możemy więc ocenić jak odnowiono grę z PlayStation 3 z okazji jej 5-lecia.

Dragon's Dogma Dark Arisen to remaster rozbudowanej wersji gry, która pojawiła się na PlayStation 3 w 2014 roku. Rozszerzenie dostępne było jedynie jako osobne wydanie, co zdenerwowało w zasadzie wszystkich, którzy kupili podstawkę na premierę - nie było możliwości rozbudowania jej odpowiednim DLC. Tak czy siak, to samo pojawi się na PlayStation 4 jeszcze w tym roku.

Dragon's Dogma Dark Arisen na PS4 jesienią tego roku

Dzisiaj na oficjalnym kanale Capcomu pojawił się pierwszy zwiastun Dragon's Dogma Dark Arisen. Tym samym możemy ocenić jak bardzo odnowiona wersja różni się od tej wcześniejszej. Nie wygląda to super imponująco, ale gra jest naprawdę świetna, więc jeśli nie graliście i nie macie już PlayStation 3, będzie to świetna okazja do nadrobienia. Uważajcie tylko na spoilery, bo trochę ich tam jest. Ktokolwiek montował zwiastun założył chyba, że fabuła jest mało ważna albo zna ją cały świat.

Dragon's Dogma Dark Arisen - pierwszy zwiastun wersji na PS4

Dragon's Dogma Dark Arisen ma pojawić się najpierw w Japonii. Tamtejsza premiera zaplanowana jest na datę 5 października 2017 roku. U nas gra ma się pojawić nieco później, ale jeszcze jesienią tego roku. Ile zapłacimy? Według cen podanych na końcu zwiastuna będzie to jakieś 130 złotych. Nie wiadomo jednak jak remaster będzie prezentował się od strony technicznej - rozdzielczość 1080p przy ilu klatkach na sekundę? Tego się jeszcze dowiemy.

Tagi: capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen playstation 4 wideo

Nie przegap