Daniel Stroński Daniel Stroński 19.07.2017 20:55
Co Electronic Arts pokaże na Gamescom 2017?
933V

Co Electronic Arts pokaże na Gamescom 2017?

Electronic Arts będzie obecne na tegorocznym Gamescomie i zobaczymy konferencję na żywo. Co planują Elektronicy?

Electronic Arts podczas tegorocznych targów E3 przygotowało własną imprezę EA Play w Hollywood, gdzie gracze i dziennikarze mogli na spokojnie zapoznać się z grami Elektroników bez zamieszania związanego z właściwą imprezą w Los Angeles. Osobne wydarzenie niesie też za sobą presję pokazania wyjątkowych rzeczy i nie można powiedzieć, że wydawca nie dostarczył nowych rzeczy - dowiedzieliśmy się między innymi o Anthem i nowym Need for Speedzie, ale też zobaczyliśmy świeżą rozgrywkę z drugiego Battlefronta.

Być może dowiemy się czegoś więcej o Star Wars od Visceral Games

Na sierpniowym Gamescomie w tym roku EA pojawi się już normalnie, planując transmisję swojej konferencji na dzień 21 sierpnia o godzinie 18:30 czasu polskiego. Firma zapowiada nowe fragmenty rozgrywki, starcia na żywo w grach wieloosobowych oraz kilka niespodzianek.

W następnych dniach, czyli podczas trwania "właściwego" Gamescomu (22-26 sierpnia) Electronic Arts udostępni aż 400 standów z takimi grywalnymi tytułami jak Star Wars Battlefront 2, Need for Speed: Payback, FIFA 18 czy Battlefield 1 (DLC "W Imię Cara"). Oczywiście oprócz tego studia deweloperskie pod EA będą uczestniczyły w licznych pokazach i wywiadach.

Czego powinniśmy się spodziewać? Chciałoby się więcej materiałów z Anthem, czyli nowej marki od BioWare, która wygląda rewelacyjnie, ale wciąż niezbyt wiele o niej wiemy. Pochłonięty przez naturę świat, gdzie ludzkość skrywa się przez niebezpieczeństwami za wielkim murem, wygląda wyjątkowo ciekawie. Czekamy również na grę z uniwersum Gwiezdnych wojen od Visceral Games (m.in. seria Dead Space). Wiemy, że takowa powstaje, ale oprócz przecieków o trzecioosobowej rozgrywce, wciąż wiemy tyle, co nic.

Tagi: Digital Illusions CE ea Electronic Arts gamescom 2017 playstation 4 star wars battlefront 2