Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.07.2017 15:18
Zapisz się do testów oprogramowania PS4
2396V

Zapisz się do testów oprogramowania PS4

PlayStation 4 ma się już niedługo doczekać nowej wersji systemu. Mowa o wersji 5.0. Jakie funkcje wprowadzi, nie wiemy, ale możemy zapisać się do bety, aby je przetestować przed opublikowaniem aktualizacji.

Oprogramowanie PlayStation 4 ma doczekać się większych zmian. Co jakiś czas pojawiają się łatki, ale są niewielkie i według oficjalnych notek nie wprowadzają zbyt wiele zmian - "zbyt wiele" to nadużycie, bo raczej ciągle mowa o poprawianiu stabilności systemu. Ostatnio pojawiła się aktualizacja do wersji 4.72.

Aktualizacja PS4 do wersji 4.72 dostępna

Dzisiaj rozpoczynają się zapisy do testów beta nowego oprogramowania dla PlayStation 4. Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się notka, w której przedstawiciele firmy zapraszają nas do testowania nowej wersji. Zapisać możecie się pod tym adresem. Ilość miejsc jest oczywiście ograniczona. Nie wiemy też co szykuje się w nowej wersji. Testy zacząć się mają na początku sierpnia, ale szczegółów jeszcze nie podano.

Na koniec wpisu przedstawiciele PlayStation zaznaczają, że aby móc wziąć udział w testach konieczne jest posiadanie sprawnej konsol PlayStation 4 podłączonej do Sieci. W notce pojawiła się informacja, że do normalnej wersji systemu będziemy mogli powrócić w każdej chwili. Sony prosi o wsparcie i dzielenie się sugestiami. Jakiej funkcji chcielibyście najbardziej? Ja bym chętnie przywitał opcję usuwania dowolnej gry z listy trofeów. Jedną z najczęstszych próśb w stronę Sony jest możliwość zmiany nazwy konta Sony Entertainment Network.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/19/the-next-ps4-system-software-update-is-coming-soon-sign-up-to-be-a-beta-tester/#sf99168655

Tagi: beta playstation 4