Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.07.2017 14:53
Observer z datą premiery. Rutger Hauer wystąpi w grze
410V

Observer z datą premiery. Rutger Hauer wystąpi w grze

Observer to nowa propozycja od polskiego studia Bloober Team odpowiedzialnego za udany horror Layers of Fear. Dzisiaj poznaliśmy datę premiery oraz odtwórcę głównej roli.

Observer zabierze nas do Krakowa w 2084 roku i poruszy temat hakowania cudzych snów i wspomnień. Całość okraszona będzie cyberpunkowym klimatem, więc będzie znacząco różnić się od poprzedniego dzieła deweloperów. Wciąż jednak będziemy mieli do czynienia z horrorem. W polskiej wersji językowej w jedną z postaci wcieli się znany aktor Arkadiusz Jakubik. Wcześniej pojawił się materiał, na którym opowiedział o współpracy z polskim wydawcą.

Observer - Arkadiusz Jakubik o swojej roli w grze i szoku jaki na nim wywarła

Dowiedzieliśmy się kiedy nastąpi premiera Observer. Bloober Team wspólnie z wydawcą gry, Aspyr Media Inc. ujawnili datę debiutu gry, który przypada na dzień 15 sierpnia 2017 roku. Przy okazji ujawnili, że w Polsce ukaże się limitowana edycja gry, ale nie wiadomo jeszcze czy tyczy się to również PlayStation 4 oraz co się w niej znajdzie.

Ważną i fajną informacją jest to, że do roli głównej został przydzielony aktor Rutger Hauer - znany choćby z kultowego "Łowcy Androidów". Twórcy chcieli, aby cyberpunkowy klimat był pełny i bardzo cieszą się z tej współpracy.

Zależało nam na tym, aby uwiarygodnić cyberpunkowy klimat gry. Ogromnie się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z Rutgerem, tym bardziej, że całkowicie zaangażował się w pracę przy tym projekcie.

Więcej o grze mamy dowiedzieć się dzięki tegorocznemu Comic-Conie, który na dniach 19-23 lipca odbędzie się w San Diego - Observer pojawi się tam na stoisku amerykańsko-kanadyjskiej wytwórni filmowej Lionsgate. Pozostaje czekać na więcej ewentualnych informacji i pocieszyć się nagraniem poniżej.

Observer na oficjalnej prezentacji wideo

 

Źródło: http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/bloober-team-premiera-gry-observer_-z,195,0,2346435.html

Tagi: