Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.07.2017 14:24
Matterfall się ozłociło. Nowa gra mistrzów gotowa do premiery
356V

Matterfall się ozłociło. Nowa gra mistrzów gotowa do premiery

Matterfall to najnowsze dzieło mistrzów jeśli chodzi o gry szybkie i z przepięknymi efektami cząsteczkowymi. Produkcja została zakończona, gra jest gotowa do premiery a Housemarque świętuje.

Matterfall to kolejny przedstawiciel gier należących do nurtu twin-stick-shooter. Obecnie deweloperzy z Housemarque wiodą prym dostarczając co rusz nową grę, która definiuje gatunek. Było Resogun, Alienation, ostatnio Nex Machina, a teraz czas na Matterfall, które zapowiada się naprawdę świetnie.

Matterfall. Świetna rozgrywka z nadchodzącego hitu!

Prace nad Matterfall zostały zakończone o czym studio poinformowało na swoim profilu w serwisie twitter. Twórcy mają powód do świętowania, a my możemy być spokojni, że gra pojawi się w odpowiednim czasie. Ich najnowsza gra została zapowiedziana na 16 sierpnia 2017 roku, więc jeszcze miesiąc zanim będziemy mogli zagrać.

Najnowsza gra studia Housemarque, Matterfall to połączenie twin-stick-shootera z platformówką. Oprócz strzelania czeka nas więc sporo skakania, a nawet materializowania kolejnych platform. Dzięki temu dostaniemy się do nowych miejsc, a czasem uchronimy przed zagrożeniem. Nie może oczywiście zabraknąć częstych i widowiskowych wymian ognia - efekty cząsteczkowe jak zwykle sprawiają, że wygląda to po prostu świetnie.

Matterfall na zwiastunie z E3 2017

 

Źródło: https://twitter.com/Housemarque

Tagi: housemarque matterfall playstation 4 Sony Interactive Entertainment