Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.07.2017 10:18
Kingdom Hearts 3 z nową galerią!
984V

Kingdom Hearts 3 z nową galerią!

Kingdom Hearts 3 to gwiazda tegorocznego D23expo. Pojawił się nowy zwiastun ujawniający świat Toy Story oraz wiele nowych informacji. Dzisiaj czas na galerię.

Kingdom Hearts 3 będzie najnowszą odsłoną wyjątkowej serii RPG-ów akcji łączących w sobie uniwersum animacji Disneya i gier Final Fantasy. Ostatnią pełnoprawną odsłonę z numerkiem dostaliśmy dawno temu, bo jeszcze na PlayStation 2. W międzyczasie pojawiło się wiele pobocznych części, które zostały zebrane na dwóch kolekcjach wydanych na PS4 - Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 HD oraz Kingdom Hearts 2.8 HD. Każdy zainteresowany może dokładnie zapoznać się z fabułą poprzedników, co w przypadku tej serii jest bardzo ważne.

Kingdom Hearts 3 - o długości powstawania, DLC i transformowaniu broni

Kingdom Hearts 3 otrzymało ostatnio nowy zwiastun, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że Sora i jego przyjaciele trafią do świata stworzonego na bazie słynnej animacji Pixara, Toy Story. Jednocześnie mogliśmy zobaczyć jak działać będzie Keyblade bohatera, który będzie transformować się do wyjątkowej formy w zależności od świata. Ponadto dowiedzieliśmy się, że będziemy mogli walczyć z pomocą dwóch dodatkowych postaci - na wideo widoczny jest Buzz i Chudy, którzy walczą wspólnie z Sorą, Donaldem i Goofym.

Dynamiczne zwiastuny nie sprzyjają przyglądaniu się szczegółom, dlatego też Square Enix udostępniło nową galerię. Wprawdzie nie ma tu nic ponadto co widzieliśmy na zwiastunie, ale to zawsze coś - przynajmniej można teraz ocenić poziom detali. Zrzuty obrazu znajdziecie w poniższej galerii.

Kingdom Hearts 3 ma pojawić się w przyszłym roku, ale szczegółów na ten temat jeszcze nie ma. Poniżej znajdziecie zwiastun, który ujawnia obecność świata znanego z Toy Story oraz pozwala przyjrzeć się mechanikom obecnym w grze. W przyszłości pojawi się więcej takich materiałów, dzięki czemu jeszcze przed premierą mamy dowiedzieć się o wszystkich światach mających pojawić się w grze.

Kingdom Hearts 3 na zwiastunie świata Toy Story

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/kingdom-hearts-3-screenshots-toy-story-hercules/

Tagi: galeria Kingdom Hearts III playstation 4 Square Enix