Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.07.2017 19:34
Titanfall 2. Darmowy dodatek wprowadzi kooperację!
628V

Titanfall 2. Darmowy dodatek wprowadzi kooperację!

Titanfall 2 doczeka się kolejne fali darmowych nowości! Jesteście fanami kooperacyjnej rozgrywki? To zaznaczcie w kalendarzu dzień 25 lipca, bo właśnie wtedy do gry trafi zupełnie nowy tryb zabawy!

Titanfall 2 to prawdopodobnie jedna z najlepiej wspieranych gier tej generacji! Twórcy ciągle dostarczają graczom masę darmowej zawartości i nie pozwalają na nudę, oferując cyklicznie nowe lokacje do sieciowych zmagań. Teraz przyszła kolej na kolejne rozszerzenie. Tym razem wyjątkowe, bo dodające nowy tryb zabawy. Przygotujcie się na kooperacyjne zmaganie z hordą!

Titanfall 2 - zmiany po nowej aktualizacji

Titanfall 2 dostanie darmowy dodatek Operation Frontier Shield. Wprowadzi on kooperację dla maksymalnie czterech graczy. Rozgrywka skupi się na starciu z hordą nacierających wrogów. Zapowiedzi towarzyszy zwiastun prezentujący epickie zmagania z licznymi przeciwnikami w trybie Frontier Defense.

Titanfall 2 - zwiastun dodatku Operation Frontier Shield

Tryb Frontier Defense to nie jedyna nowość, która trafi do Titanfall 2! Dodatkowi towarzyszyć będzie zupełnie nowy sposób na granie. W nowym trybie będziemy budować własną drużynę, otrzymamy nowe ulepszenia dla naszych tytanów, kolejne bronie i nowy system progresu ekskluzywny dla tej wariacji zabawy. Użytkownicy dostaną też możliwość kupna specjalnych malunków na bronie - kamuflaże zwiększające ilość zdobywanego doświadczenia itp.

Do gry trafią też dwie nowe mapy. Pierwsza z nich to odświeżona lokacja z pierwszej części gry - Rise. Druga to Township udekorowana na małe miasteczko i skupiona na intensywnej walce na bliski dystans.

Titanfall 2 otrzyma Operation Frontier Shield dnia 25 lipca - za darmo dla wszystkich graczy!

Źródło: YouTube (Titanfall 2)

Tagi: Electronic Arts Operation Frontier Shield playstation 4 Respawn Entertainment titanfall 2 wideo