Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.07.2017 16:09
Sniper Elite 4 - nowe DLC i aktualizacja już dzisiaj!
496V

Sniper Elite 4 - nowe DLC i aktualizacja już dzisiaj!

Sniper Elite 4 otrzymuje dzisiaj ostatni dodatek fabularny z serii o tytule Deathstorm. Jednocześnie pojawi się też nowa aktualizacja, która doda kilka nowości.

Sniper Elite 4 otrzymało dzisiaj trzecią i ostatnią część rozszerzenia fabularnego o tytule Deathstorm. Tym samym misja śmiertelnie skutecznego Karla Fairburne'a zostanie zakończona. Akcja dodatkowego wątku rozgrywa się bezpośrednio po zakończeniu podstawki i zabierała nas również do Włoch. Tym razem znów wylądujemy w niemieckiej bazie wroga, tam gdzie naziści pracują nad projektem Deathstorm.

Sniper Elite 4 ze zwiastunem drugiej części dodatku 'Deathstorm'

Ostatni dodatek fabularny z kampanii Deathstorm do Sniper Elite 4 nazywa się Obliteration. Karl Fairburne wyląduje na tyłach linii wroga, gdzie zinfiltruje bazę wroga, gdzie naziści pracują nad nuklearnym projektem Deathstorm.

Sniper Elite 4 na zwiastunie ostatniej części rozszerzeń Deathstorm

Obok rozszerzenia zostanie wprowadzona nowa aktualizacja zawartości, która doda nowe uzbrojenie i kilka innych rzeczy. Jakich broni możemy się spodziewać?

  • M30 Drilling
  • SVT
  • M712 Mauser

Oprócz tego pojawi się też darmowa zawartość w Sniper Elite 4. Po zainstalowaniu aktualizacji otrzymamy dostęp do nowego poziomu trudności. Nazywa się Authentic Plus i ma zapewnić wysokie wyzwanie wszystkim, których znudziło to co gra miała do zaoferowania. Przeciwnicy jak już raz nas znajdą nigdy nie przestaną nas szukać, trzeba będzie więc mocno uważać podczas skradania się. Nie będzie również wskaźników informujących o tym, że jesteśmy za głośno oraz o tym, czy kogoś zabiliśmy. Każdy kto podejmie się tego wyzwania, zostanie wynagrodzony dodatkowymi trofeami dla systemu PS4.

Oprócz tego pojawi się też nowa mapa dla trybu kooperacyjnego Survival. Nazywa się "Facility" i zainspirowana jest misją Coastal Facility z kampanii fabularnej. Charakteryzuje się tym, że wrogowie przybywać będą w wozach, będziemy mogli więc łatwo zabić ich zanim się wyładują. Ponadto pojawi się nowa mapa dla trybu wieloosobowego, która ma oddać nam dużo punktów widokowych dla snajperów oraz wnętrza budynków, w których stoczymy walkę na nieco krótszy dystans.

Oprócz zwiastuna umieszczonego wyżej, w galerii poniżej znajdziecie kilka zrzutów ekranu przedstawiających nowości.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/07/18/sniper-elite-4s-dlc-deathstorm-concludes-with-todays-new-update/#sf98832449

Tagi: deathstorm playstation 4 Rebellion sniper elite 4 wideo