Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.07.2017 19:53
EVO 2017. Niesamowite momenty z największej imprezy poświęconej bijatykom!
551V

EVO 2017. Niesamowite momenty z największej imprezy poświęconej bijatykom!

Evolution 2017 to miejsce, w którym stoczono setki pojedynków. Każdy z nich miał własną historię i rozegrany był pomiędzy graczami, dla których bijatyki to nie tylko gry, a istny sposób bycia. Zobaczcie jak Tekken 7, Street Fighter V i Dragon Ball FighterZ wyglądają w rękach zawodowców z wieloletnim doświadczeniem!

EVO 2017 kolejny raz udowadnia, że bijatyki nie są zwykłym gatunkiem gier. To stan umysłu - piękny należy dodać! Tegoroczna impreza była niesamowitym pokazem umiejętności i momentów, które trudno wyrzucić z głowy. 

Evolution 2017 - garść świetnych informacji dla fanów bijatyk!

Zaczniemy od Tekken 7 - dzięki konsolowej premierze tytuł w końcu rozwinął skrzydła na dobre. Kilka scen z tegorocznego EVO w piękny sposób pokaże Wam dlaczego jest to jedna z najbardziej satysfakcjonujących i emocjonujących bijatyk świata. Szczególnie w odpowiednich rękach. Pamiętajcie, żeby NIGDY się nie poddawać. Poniższe wideo przedstawia piękne wykończenie z półfinału, gdzie gracz Echofox był na skraju śmierci i wygrał rundę dzięki sparowaniu ciosu! Chwila złego wyczucia czasu i byłoby po wszystkim - istny popis refleksu i zachowania zimnej krwi.

Tekken 7 - ostatnia runda z półfinału

Jedna z nowości w Tekken 7 to zwolnienia czasu w chwili gdy dwóch zawodników wyprowadzi cios, gdy oboje są na skraju śmierci. Wygląda to niezwykle intensywnie i efektownie. Uwierzcie, że w praktyce bardzo podnosi poziom adrenaliny! Nie inaczej było w tej walce, która zakończyła się... zobaczcie zresztą sami!

Tekken 7 - podwójne K.O

Poniżej dłuższe wideo trwające 7 minut i będące kompilacją emocjonujących momentów z Tekken 7. Akuma w rękach zawodowych graczy to istny demon, który z wykorzystaniem ściany potrafi zabrać aż 90% paska energii! Istna śmierć i przegięcie. Materiał pełen jest intensywnych starć - pamiętajcie, że rozgrywane one były w formule turniejowej i nie były to zwykłe, towarzyskie mecze. Stawka była więc wysoka i wpływała na psychikę uczestników! W takiej sytuacji po prostu trzeba umieć sobie radzić ze stresem.

Tekken 7 - najlepsze momenty z Evo 2017

Dragon Ball FighterZ pomimo tego, że jest ukończone ledwie w 20% też było bohaterem turniejów. Profesjonalni gracze mierzyli się w dynamicznych starciach, gdzie w kulminacyjnych momentach adrenalina sięgała zenitu. Tak jak w przypadku starcia Goku i Vegety. Efektowne wykończenie było wyjątkowo gorzkie dla księcia Saiyan.

Dragon Ball FighterZ - Evolution 2017

Wygrana to jedno - liczy się też styl w jakim odniesiemy zwycięstwo! Poniżej iście spektakularna wymiana super technik wojowników i totalnie filmowe wykończenie wyrwane rodem z najlepszych odcinków anime!

Dragon Ball FighterZ - Evolution 2017

Street Fighter V nie odniósł sukcesu w konsolowej społeczności. Głównie przez to, ze tytuł był skierowany w stronę weteranów i ignorował niedzielnych graczy. Mimo wszystko to nadal świetna i przemyślana bijatyka, która rozwija skrzydłach na turniejach. EVO 2017 było pełne momentów zapadających w pamięć. Poniżej gracz Tokido wyśmiewa rywala kończąc walkę poprzez combo wyprowadzone z... niegroźnej kpiny stosowanej przez Akumę.

Street Fighter V - Taunt Combo

Poniżej obejrzycie aż 20 minut pojedynków z pierwszego dnia EVO. Wideo stanowi zlepek najlepszych walk mających miejsce z początku trwania imprezy. Widowisko jest niezwykle przyjemne dla oka. Oglądając je mam ochotę złapać za padam i siedzieć długie godziny w treningu! Pamiętajcie - opanowanie to podstawa!

Street Fighter V - kompilacja najlepszych momentów z pierwszego dnia

To tylko niewielki ułamek całej imprezy, na której odbyło się mnóstwo pojedynków i turniejów. Polecam zapoznać się z tematem i obejrzeć zmagania uczestników w Guilty Gear Xrd Rev 2 lub w innych grach, które musiałem pominąć z braku miejsca. Bijatyki to naprawdę niesamowity gatunek gier, który napędzany jest czystą pasją społeczności. Może ktoś z Was zostanie zainspirowany i sam stanie się częścią licznych pasjonatów. Pamiętajcie, że to co widzicie na wideo nie jest niemożliwe dla zwykłego śmiertelnika. Wystarczy minimum chęci i poświęcenie dosłownie 15 minut dziennie na naukę, a po paru godzinach sami zaczniecie wywijać nie dużo gorzej niż uczestniczy powyższych materiałów.

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Capcom Dragon Ball FighterZ evo 2017 evolution 2017 Namco Bandai Street Fighter V tekken 7 wideo