Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.07.2017 12:38
Street Fighter V - oficjalny pokaz nowej postaci
280V

Street Fighter V - oficjalny pokaz nowej postaci

Street Fighter V już niedługo otrzyma całkiem sporo nowości. Będą to kosmetyczne nowości, ale również nowe areny i postacie. Tak jak przypuszczaliśmy nowym zawodnikiem będzie ogromny Abigail. Pojawiło się wideo z jego zapowiedzią.

Street Fighter V to najnowsza odsłona serii, która w świecie bijatyk istnieje już od 30 lat. Żeby to uczcić Capcom udostępni nową zawartość. Będą to kostiumy i areny nawiązujące do klasycznych odsłon. Dostaniemy więc arenę Suzaku Castle i ta jedna rzecz będzie darmowa - reszta to stroje za które przyjdzie nam zapłacić kilkanaście złotych.

Street Fighter V - klasyka trafi do gry. Wkrótce zapowiedź nowej postaci - wiemy kogo

Nowości wspomniane wyżej trafią do Street Fighter V 25 lipca 2017 roku. Tego samego dnia będziemy mogli zagrać nowym zawodnikiem, który znany jest z serii Final Fight - beat 'em upów rozgrywających się w tym samym uniwersum co Street Fighter. Będzie to ogromny Abigail, który pierwotnie pojawił się jako boss w Final Fight. Jego ataki cechuje brutalna siła, a sam w sobie jest większy niż Hugo, wielki fan ziemniaków. Jak się będzie nim walczyć? To możecie sprawdzić na poniższym nagraniu.

Street Fighter V na zwiastunie Abigail

Jak było wspomniane wcześniej, postać wraz z resztą dodatków dostępna będzie od 25 lipca. Wraz z nią pojawi się arena Suzaku Castle oraz Metro City Bay Area. Nie jest to najlepszy wybór postaci ze strony Capcomu o czym sądzą też komentarze pod samym nagraniem.

Tagi: abigail Capcom final fight playstation 4 Street Fighter V wideo