Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.07.2017 11:44
Lego Marvel Super Heroes 2 z domowej roboty kostiumem Spider-Mana
312V

Lego Marvel Super Heroes 2 z domowej roboty kostiumem Spider-Mana

Lego Marvel Super Heroes 2 pozwoli nam wkroczyć w uniwersum Marvela zbudowanego z klocków Lego. Jak się okazuje, będziemy mogli ubrać Spider-Mana w amatorski kostium jaki przygotował sobie młody Spidey z Homecoming.

Lego Marvel Super Heroes 2 zabierze nas do uniwersum Marvela zbudowanego z klocków Lego. Gra została zaprezentowana na tegorocznym E3, gdzie dowiedzieliśmy się, że w trakcie akcji spotkają się bohaterowie w wersjach z różnych er. Wszystko dlatego, że twórcy zdecydowali się na poruszenie tematyki podróży w czasie. Może więc dojść do sytuacji, w której staniemy u boku jednocześnie kilku wersji Kapitana Ameryki.

Lego Marvel Super Heroes 2 - informacje o nowym trybie wieloosobowym i podróżach w czasie

Lego Marvel Super Heroes 2 oprócz komiksów, nawiąże do ostatniego kinowego hitu jakim jest Spider-Man Homecoming. Możemy w nim zobaczyć nie tylko wypasiony kostium jakim obdarował młodego Spider-Mana Tony Stark, ale również ten domowej roboty, jaki samodzielnie przygotował sobie Peter Parker. Nowy zwiastun gry pokazuje, że będziemy mogli nim pośmigać w wersji Lego.

Lego Marvel Super Heroes 2 na zapowiedzi domowej roboty kostiumu Spider-Mana z filmu Homecoming

Lego Marvel Super Heroes 2 ma pojawić się17 listopada 2017 roku. Twórcy gry obiecują, że pojawi się nie tylko kilku bohaterów w wielu różnych wersjach, ale będzie ich ogólnie bardzo dużo - tym samym nie zapomną również o postaciach typu She Hulk, Captain Marvel czy Spider Gwen. W grze ma pojawić się tryb wieloosobowy, który ma uatrakcyjnić rozgrywkę poprzez starcia na arenach. Motywem przewodnim gry będzie podróż w czasie i teleportacja, dlatego też przygotowano specjalne mechaniki.

Tagi: LEGO Marvel Super Heroes 2 playstation 4 spider-man homecoming Traveller's Tales Warner Bros. Interactive wideo