Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.07.2017 10:55
Dissidia Final Fantasy NT otrzyma zamkniętą betę
346V

Dissidia Final Fantasy NT otrzyma zamkniętą betę

Dissidia Final Fantasy NT to najnowsza odsłona bijatyki łączącej w sobie wiele części Final Fantasy. Okazuje się, że będziemy mogli ją przetestować w ramach zamkniętych testów wersji beta.

Dissidia Final Fantasy NT to trzecia odsłona pobocznych gier z serii Dissidia. Wcześniej pojawiły się dwie na przenośną konsolę PlayStation Portable. Były to Dissidia Final Fantasy oraz Dissidia 012 Final Fantasy. Omawiana tu gra od kilku lat dostępna jest na automatach w Japonii, ale pojawi się na PlayStation 4 w nieco rozbudowanej wersji.

Dissidia Final Fantasy NT prezentuje arenę i postacie z Final Fantasy IV!

Premiera Dissidia Final Fantasy NT przewidziana jest na początek przyszłego roku. Zanim to jednak nastąpi, będziemy mogli samodzielnie przetestować grę - oczywiście pod warunkiem, że otrzymamy odpowiedni kod. Ten możemy zdobyć w tym miejscu. Wystarczy zalogować się na swoje konto Square Enix Membership i oczekiwać na kod. Ten zostanie doręczony zaraz przed rozpoczęciem testów, ale kiedy to będzie - jeszcze tego lata, nie wiadomo natomiast kiedy dokładnie. Poniżej znajdziecie zapowiedź testów beta oraz zwiastun.

Dissidia Final Fantasy NT na zapowiedzi zamkniętych testów beta

Dissidia Final Fantasy NT ma pojawić się na początku przyszłego roku w nieco bardziej rozbudowanej wersji niż ta na automaty - choćby dlatego, że w konsolowej wersji dostępny będzie Noctis znany z Final Fantasy XV. Sama gra polegać będzie na toczeniu pojedynków w wariantach 3 na 3, z postaciami i na arenach znanych z uniwersum Final Fantasy.

Tagi: beta Dissidia Final Fantasy NT playstation 4 Square Enix Team Ninja wideo