Daniel Stroński Daniel Stroński 17.07.2017 10:59
Detroit: Become Human podsumowuje wybory graczy z targowego dema
339V

Detroit: Become Human podsumowuje wybory graczy z targowego dema

Detroit: Become Human pojawiło się na tegorocznych targach E3 z grywalnym demem "Hostage", czyli "Zakładnik". Mamy podsumowanie wyborów, których dokonywali gracze.

Detroit: Become Human to tworzony obecnie projekt Davida Cage'a , który skupi się na fabule i opowie futurystyczną opowieść o androidach. W przyszłości ludzkość jest na tak zaawansowanym poziomie technologicznym, że przypominające ludzi roboty - androidy - nie tylko wyglądają jak ludzie, ale też mają wystarczająco zaawansowaną sztuczną inteligencję, by myśleć i odczuwać emocje. Cage stawia moralne pytanie - czy powinniśmy traktować ich jak ludzi?

x

Jak poprzednie twory Davida Cage'a (Heavy Rain, Fahrenheit), również i tutaj nasze wybory będą miały wpływ na przebieg całej historii, ale też pokazują, jakimi ludźmi jesteśmy. A jakimi ludźmi były osoby, które przeszły udostępnione 15-minutowe demo gry pt. Zakładnik? Znakomita większość (ale nie wszyscy!) uratowali małą Emmę, którą wzięto na zakładniczkę. Znacznie mniej osób uratowało również bohatera sekwencji, Connora. Wielu wzięło broń, lecz tylko garstka jej użyła. Wiemy to z opublikowanego podsumowania wyborów:

Oczywiście samo podsumowanie niewiele Wam powie, jeśli nie pamiętacie już albo w ogóle nie mieliśmy okazji zobaczyć samego dema. Przypominamy targowy zapis rozgrywki.

Detroit: Become Human  - targowe demo "Zakładnik"

 

 

Tagi: Detroit: Become Human quantic dream Sony Interactive Entertainment