Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 17.07.2017 09:58
Tekken 7 - poznaliśmy postać z drugiego DLC!
1480V

Tekken 7 - poznaliśmy postać z drugiego DLC!

Tekken 7 ma otrzymać kilka dodatkowych postaci pochodzących z innych serii. W pierwszym DLC otrzymamy tryb z kręglami, a teraz pora na dodatkową postać.

Tekken 7 ma otrzymać serię DLC, która rozbuduje grę o nowe postacie czy nawet tryby. Pierwsza paczka pojawi się w sierpniu i pozwoli nam zagrać w kręgle. W Sieci pojawił się nowy zwiastun, który zapowiedział pierwszą gościnną postać, jaka trafia do gry.

Tekken 7 - zwiastun zapowiadający DLC z kręglami!

Jak zapowiada nowy zwiastun, w Tekken 7 pojawi się Geese Howard znany z serii gier Fatal Fury. Na zwiastunie pokazane jest jak walczy z kilkoma postaciami - będzie to Heihachi, Kazuma, Hwoarang czy Devil Jin. Przy okazji możemy przyjrzeć się jego ruchom i temu co myśli o wszystkich innych - na pewno gardzi słabymi. Jest to kolejna postać przeniesiona ze środowiska 2D do pełnego trójwymiaru.

Tekken 7 z zapowiedzią Geese Howarda z Fatal Fury

Postać ma trafić do gry zimą tego roku, ale kiedy dokładnie jeszcze nie wiemy. Wraz z nim do gry zawita dedykowana arena, a sama postać będzie korzystać z pasków energii, podobnie jak Akuma i Eliza. Geese Howard posiadać będzie zestaw swoich ikonicznych ataków, które pozwolą na kontrowanie niemal wszystkich, nawet Rage Artów. Ostatnim razem pojawił się w King of Fighters XIV.

Tagi: Bandai Namco fatal fury Namco Bandai playstation 4 tekken 7 wideo