Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.07.2017 11:35
Spider-Man - krótkie urywki nowej rozgrywki
1329V

Spider-Man - krótkie urywki nowej rozgrywki

Spider-Man z racji premiery filmu Spider-Man: Homecoming jest marvelowską gwiazdą ostatnich dni. W trakcie wczorajszej transmisji pokazu gier na Disney D23, gra Insomniac Games również była obecna, dzięki czemu mamy dla was nowy materiał zza kulis produkcji.

Insomniac Games na wideo opowiada nam o swoim podejściu do postaci Spider-Mana. W ich wydaniu, Peter Parker ma 23 lata, jest więc doświadczony superbohaterem. Mimo wieku, nadal ważne dla niego jest umiejętne balansowanie na granicy dwóch postaci. Podobnie zresztą jak jeden z głównych przeciwników - Mr. Negative, który także ma dwie, zupełnie sprzeczne z sobą osobowości. Scenarzyści gry starają się umiejętnie balansować między prywatnym życiem Parkera i jego superbohaterskim stylem bycie jako Spider-Man.

Najlepszy film o superbohaterze? Nasza recenzja Spider-Man: Homecoming

Spider-Man na PS4 ma zaoferować nam ogromny, otwarty świat w którym wykonywać będziemy kolejne, liniowe misje. Studio przykłada ogromną uwagę do animacji i ruchów Spider-Mana, który określany przez nich jest jako akrobatyczny superbohater, który wykorzystuje nie tylko swoje umiejętności, ale także otoczenie dookoła niego. Ogromne doświadczenie (8 lat bycia superbohatera) pozwoliło Pająkowi na dokładne zapoznanie się ze swoimi mocami, przez co każdy ruch i atak jest płynny i naturalny.

Spider-Man - materiał zza kulis produkcji gry

Na powyższym materiale mamy kilka nowych fragmentów rozgrywki, ale niestety - na więcej musimy poczekać. Marvel kolejny raz potwierdził, że gra pojawi się w 2018 roku, więc musimy uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości. Oczekiwanie może umilić fakt, że deweloper na Twitterze potwierdził, że poprawiono szybkość poruszania się za pomocą sieci. Te jest teraz szybsze, ale jeśli komuś to nie będzie odpowiadało, nic nie stoi na przeszkodzie by po Manhattanie poruszać się po prostu wolniej.

Tagi: Insomniac Games Marvel playstation 4 Sony Interactive Entertainment Spider-Man wideo