Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.07.2017 10:09
Diablo 3 - skorzystaj z podwójnego doświadczenia
838V

Diablo 3 - skorzystaj z podwójnego doświadczenia

Diablo 3 to jedna z lepiej wspieranych po premierze gier na konsole. Nie dość, że dostajemy DLC dodające nową klasę postaci (Nekromantę), to jeszcze co jakiś czas Blizzard udostępnia aktualizacje przynoszące dodatkową zawartość w postaci lokacji czy systemów w grze. Tym razem deweloper postanowił zachęcić wszystkich do powrotu na serwery.

Diablo 3 kilkanaście dni temu dostało kolejną aktualizację, która dodała nam nowe lokację i powiązane z nią wydarzenia fabularne skupiające się na tajemniczym kulcie krwi. Całość można zaliczyć w niecałą godzinę, toteż warto to traktować jako miły dodatek. Podobnie jak Szczeliny wyzwań, które pozwalają nam spróbować swoich sił wybraną przez dewelopera klasą z konkretnym buildem. Razem z aktualizacją pojawił się także dodatek Przebudzenie Nekromantów dzięki któremu możemy zagrać Nekromantą o którego powrót gracze prosili od dawna.

Diablo 3: Przebudzenie Nekromantów - warto zagrać? Testujemy najnowszy dodatek

Blizzard po wypuszczeniu aktualizacji i dodatku postanowił zachęcić dodatkowo ludzi by powrócili do Sankturaium i zorganizował weekend z podwójnym doświadczeniem na każdej platformie na której dostępna jest najnowsza wersja gry (czyli PS4, PC i Xbox One). Podwójne doświadczenie aktywne jest do poniedziałku, do godziny 12:00 naszego czasu. Bonus obowiązuje w każdym trybie gry, więc nie ma znaczenia, czy przechodzicie Diablo 3 raz jeszcze fabularny, czy wbijacie kolejne paragony na swoim bohaterze.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Diablo 3, to warto rozważyć kupno zbiorczego wydania w postaci Eternal Collection, które dostępne jest w PS Store. W cenie 169 złotych dostajemy wtedy bazową grę, dodatek Reaper of Souls oraz Przebudzenie Nekromantów, który osobno kosztuje 63 złote.

Diablo 3 - zwiastun dodatku Przebudzenie Nektomantów

 

Źródło: https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20757637630#1

Tagi: Activision Blizzard Diablo III: Ultimate Evil Edition playstation 4