Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.07.2017 03:07
Kingdom Hearts 3 - Data premiery i nowy świat!
954V

Kingdom Hearts 3 - Data premiery i nowy świat!

Kingdom Hearts 3 pojawiło się na D23expo i zaprezentowało nowy zwiastun! Tym samym możemy zobaczyć nowe materiały z rozgrywki i jeden ze światów, który nawiąże do Toy Story - kultowej animacji Pixara.

Kingdom Hearts 3 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier japońskich - zaraz obok Final Fantasy VII Remake. Nad obiema pracuje Tetsuya Nomura, który znany jest przede wszystkim z serii o kluczoostrzach. Pojawił się na tegorocznym D23expo i ujawnił nowy zwiastun prezentujący świat znany ze świetnej animacji Pixara, czyli Toy Story.

Kingdom Hearts 3 żyje! Mamy nowy zwiastun

Dzięki wydarzeniu poświęconemu grom nad którymi pracuje Disney z partnerami, możemy obejrzeć nowy zwiastun Kingdom Hearts 3. Obok scenerii, które zostały pokazane wcześniej, możemy teraz zajrzeć do świata znanego z Toy Story. Podejrzewam, że jest to filmik jaki towarzyszy odwiedzeniu świata, więc jeśli obawiacie się spoilerów, lepiej nie oglądajcie. Warto jednak spojrzeć, bo Sora i jego przyjaciele, Donald i Goofy ukazani są tutaj w specjalnej kreacji. Całość wygląda przepięknie i z każdym kolejnym materiałem stwierdzam, że zapowiada się jako spełnienie każdego fana.

Kingdom Hearts 3 na zwiastunie świata Toy Story

Kingdom Hearts 3 to najnowsza odsłona serii, która swoje początki ma już na PlayStation 2, kiedy to w 2001 roku pojawiło się Kingdom Hearts. Gra zasłynęła z uwagi na nietypowe i udane połączenie uniwersum animacji Disneya, gier z serii Final Fantasy oraz oczywiście Kingdom Hearts. Wspólnie z Final Fantasy X gra sprzedała się tak dobrze, że Squaresoft mogło stanąć na nogi. Od tamtej pory powstały dwie główne odsłony i kilka pobocznych części. Wszystkie możemy poznać dzięki kolekcjom wydanym również na PlayStation 4. Jest to kolejno Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 oraz Kingdom Hearts 2.8 HD.

Wszystkie przygotowują do wydarzeń jakie rozegrają się w Kingdom Hearts 3, którego premiera zaplanowana jest na 2018 rok (potwierdzona w nowym zwiastunie), choć bez większych szczegółów.

Kingdom Hearts 3 na zwiastunie świata Toy Story w japońskiej wersji

 

Tagi: Kingdom Hearts III playstation 4 Square Enix wideo