Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.07.2017 03:52
Klasyczny Spyro wraca
1813V

Klasyczny Spyro wraca

Remake Spyro to rzecz, którą posiadacze PlayStation 4 najchętniej przytuliliby od razu. Zanim jednak cokolwiek w tym kierunku zostanie zrobione, możemy zamówić wypasioną figurkę klasycznego Spyro. Tak, potwór z serii Skylanders odchodzi w niepamięć, przynajmniej chwilowo.

Figurkę klasycznego Spyro przygotowuje ekipa First 4 Figures o czym wiemy od dłuższego czasu. Do tej pory karmiono nas jedynie krótkimi zajawkami, nie pokazując jak wykonana będzie figurka. Do wczoraj. Wtedy bowiem pojawił się materiał wideo w którym twórcy tego rarytasu nie tylko dokładnie pokazują nam jak jest wykonana figurka, ale także opowiadają o procesie jej tworzenia.

Prototyp Spyro na Xboksa ujrzał światło dzienne

Cały materiał trwa aż 52 minuty i jeśli macie akurat tyle czasu wolnego i jesteście zapalonymi kolekcjonerami - zachęcamy do poświęcenia materiałowi czasu.

Ekipa First 4 Figures opowiada o fantastycznej figurce Spyro

Kiedy figurka Spyro trafi do sprzedaży? W 1 kwartale 2018 roku, ale by mieć w ogóle szansę ją otrzymać, musicie złożyć zamówienie przedpremierowe, które startuje za 3 dni (czyli we wtorek, 18 lipca o godzinie 17:00). Koszt figurki? 324,99 dolary, co nie jest niską ceną. Ale gdy popatrzycie na wykonanie figurki - zrozumiecie taką wycenę.

Jak wam się podoba taka figurka? Jest tutaj ktoś, kto powalczy o jej zamówienie?

Źródło: http://www.first4figures.com/spyro-exclusive.html

Tagi: figurka Insomniac Games playstation spyro the dragon wideo