Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.07.2017 20:26
Destiny 2. Wspaniała rola dźwięku i fragmenty z rozgrywki PvP
576V

Destiny 2. Wspaniała rola dźwięku i fragmenty z rozgrywki PvP

Destiny 2 już lada moment będzie dostępne do przetestowania przez posiadaczy PlayStation 4. Zanim wskoczycie do gry warto dosłownie wsłuchać się w nowym materiał - poświęcono go kwestii dźwięku, który ma zaliczyć ogromny skok jakości.

Destiny 2 w przeciwieństwie do prequela porzuca poprzednią generację konsol, ale w oczach wielu fanów nie prezentuje należytego poziomu zmian. Wielu kręci nosem i narzeka, że oczekiwania były po prostu inne. Cóż, okazuje się, że może podchodzą do tego w zły sposób! Zamiast wytężać wzrok należy nastawić uszy!

Destiny 2 - klient otwartej bety jest już dostępny!

Destiny 2 zaliczy duży skok jakości w kwestii dźwięku i odgłosów. To pozytywna wiadomość, bo dobra sfera audio jest równie ważna co sama grafika. Twórcy przy okazji kontynuacji mocno skupią się na tym aspekcie i zadbają o to, aby nadać za jego pomocą unikalny charakter każdemu elementowi gry. Opowiada o tym główny projektant dźwiękowy całego projektu. Możemy więc oczekiwać, że bronie będą brzmieć dużo lepiej, co przełoży się na o wiele przyjemniejsze strzelanie. Wszak nikt nie lubi miałkich i cichych odgłosów spluw pozbawionych własnego charakteru.

Destiny 2 - materiał poświęcony dźwiękowi i PvP

Nowe wideo z Destiny 2 pozwala też rzucić okiem na tryby PvP. Dźwięk również odegra w nich kluczową rolę. Studio skupiło się na tym, aby poprzez odgłosy ułatwić graczom lokalizowanie przeciwników. Doda to na pewno taktycznego zacięcia sieciowej rywalizacji.

Destiny 2 opowie w większym stopniu pełnoprawną historię. Twórcy mają nadzieję, że zamkną w ten sposób usta wszystkim narzekaczom. Dobra fabuła nie obejdzie się bez pięknej muzyki. Ta potrafi wzbudzić w graczach całe spektrum najróżniejszych emocji. Odpowiedni utwór może nadać wydarzeniom określony nastrój bądź wywołać w osobie pożądaną reakcję. W tym aspekcie również doczekamy się zmian i studio obiecuje, że muzyka będzie mocno potęgować doświadczanie opowieści.

Zamknięta beta dla preorderowców ruszy już w przyszły wtorek. Cześć graczy wskoczy na serwery gry dnia 18 lipca. Jeśli nie należycie do grona tych szczęśliwców, to będziecie musieli uzbroić się nieco w cierpliwość. Otwarta beta dla wszystkich graczy rozpocznie się 21 lipca - w piątek. Wówczas każdy z użytkowników PlayStation 4 będzie mógł się przekonać jak kosmiczne uniwersum zmieniło się od czasów pierwszego Destiny.

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo