Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.07.2017 18:43
Matterfall. Świetna rozgrywka z nadchodzącego hitu!
752V

Matterfall. Świetna rozgrywka z nadchodzącego hitu!

Nowe wideo potwierdza, że Matterfall posiada wszystko za co można ubóstwiać gry Housemarque - szybką akcję, dynamiczną rozgrywkę, ładną grafikę i uzależniającą rozgrywkę!

Matterfall zapowiada się na kolejne mocne uderzenie w wykonaniu studia Housemarque. Sławni producenci zrewolucjonizowali gatunek twin stick shooterów stając się obecnie liderem w dostarczaniu kolejnych gier tego typu. Ostatnio mogliśmy zagrywać się w niesamowite Nex Machina, a już w sierpniu zagramy w kolejną grę uzdolnionej ekipy.

Matterfall - pokaz z dema nowej gry twórców Alenation i Resogun

Matterfall zapowiada się świetnie - co raczej nie dziwi patrząc na dotychczasowy dorobek studia. Tym razem otrzymamy twin stick shootera urozmaiconego o elementy platformowej gry akcji. Możemy liczyć na mnóstwo skakania po platformach, rozmaite power upy oraz różnorodne bronie. Szykuje się niezwykle szybka i dynamiczna gra nastawiona na maksowanie wyników. Nowe wideo przedstawia 8 minut czystej rozgrywki. Kolejny raz udowadnia ono, że tytuł będzie pełen najlepszych elementów poprzednich gier studia, a jednocześnie mocno się od nich różni. Fani mogą spać spokojnie - dostaną to, za co kochają twórczość Housemarque i nie odczują przejedzenia znaną formułą.

Matterfall - 8 minut rozgrywki 

Matterfall kupiło mnie z miejsca i osobiście wyczekuję premiery, która odbędzie się w dniu 16 sierpnia. Nie jestem zresztą sam, bo na grę czai się sam Yoko Taro twórca NieR: Automata - o czym wspominał w ostatnim wywiadzie. Warto tutaj również nadmienić, że w przeciwieństwie do poprzednich gier ekipy z Housemarque, nadchodzące Matterfall będzie dostępne również w pudełku!

Źródło: YouTube (Housemarque)

Tagi: housemarque matterfall playstation 4 Sony Interactive Entertainment wideo