Daniel Stroński Daniel Stroński 14.07.2017 16:14
Hulk zapowiada - Marvel na Comic-Conie zniszczy Wasze mózgi!
624V

Hulk zapowiada - Marvel na Comic-Conie zniszczy Wasze mózgi!

Dziś do polskich kin weszło Spider-Man Homecoming (razem z naszą recenzją!), które zbiera rewelacyjne opinie. Na horyzoncie widać nowego Thora, ale to nie wszystkie asy, jakie filmowy Marvel ma w rękawie.

Spider-Man Homecoming od dziś możemy obejrzeć w polskich kinach - z napisami lub dubbingiem i opcjonalnym 3D. Nasza recenzja jest już na stronie i krótko mówiąc - jest świetnie. Żadnego wracania do śmierci wujka Bena i radioaktywnych pająków. Tom Holland wszedł z buta do MCU i pasuje tam jak ulał!

Nasza recenzja filmu Spider-Man Homecoming

Jeśli chodzi o filmowe uniwersum Marvela, w tym roku dostaniemy jeszcze film Thor: Ragnarok, które planowane jest na 25 października. Zwiastun zapowiada m.in. walkę między Thorem i Hulkiem, co aktor odgrywający rolę Bruce'a Bannera, Mark Ruffalo, zapowiedział rozemocjonowanym tweetem:

Wygląda na to, że wynik tego pojedynku nie będzie jednoznaczny, ale też nie oszukujmy się - bohaterowie na pewno połączą siły w walce z Helą graną przez Cate Blanchette. Czy jej słowa, jakoby Asgard miał upaść, się spełnią?

Thor: Ragnarok - zwiastun

To jednak nie wszystko, co zdradził Ruffalo. Na jego twitterowym koncie pojawił się również wpis o nadchodzącym Comic-Conie. Mamy dostać coś, co zniszczy nam mózgi! Aktor obiecuje, że to najlepsze, co dotychczas widział, a biorąc pod uwagę, że odgrywa postać Hulka od 5 lat, widział już sporo zapowiedzi Marvela:

Po nadchodzącym filmie z Thorem, kolejne filmy z MCU zobaczymy dopiero w przyszłym roku, a dokładnie będą to Black Panther w lutym, Avengers: Infinity War w kwietniu i Ant-Man and the Wasp planowane na lipiec. Czyżbyśmy mieli dowiedzieć się o zapowiedziach na drugą połowę 2018 roku? Wspomniany Comic-Con startuje za tydzień, 20 lipca.

Tagi: hulk mark ruffalo Marvel mcu