Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.07.2017 11:57
Zero Time Dilemma na PS4 wygląda gorzej niż na PC
321V

Zero Time Dilemma na PS4 wygląda gorzej niż na PC

Zero Time Dilemma na PlayStation 4 otrzymało nowy zwiastun, którego celem jest porównanie wersji PS4 i PC. Według niego gracze na PC będą mogli cieszyć się lepszą grafiką.

Zero Time Dilemma to remaster gry wydanej wcześniej na przenośną PS Vitę - już wtedy zyskała sobie wielką przychylność fanów gatunku visual novel. Jak przystało na tego typu produkcję, stoi ona świetną fabułą opowiadającą o losach młodych ludzi zmuszonych do uczestnictwa w śmiertelnie niebezpiecznej grze. Do tego dochodzi również mroczna i ciężka atmosfera.

Zero Escape: Zero Time Dilemma na PS4. Pierwszy zwiastun prezentuje jakość remastera

Zero Time Dilemma pojawi się również na PlayStation 4 w formie remastera. Gracze na PC już grę mają i mimo iż dostali ją wcześniej niż posiadacze PS4, mogą cieszyć się lepszą grafiką, choć nie pod każdym względem. Efekt widać na poniższym wideo, więc możecie sprawdzić sami.

Zero Time Dilemma - porównanie wersji PS4 z PC

Premiera Zero Time Dilemma na PlayStation 4 przewidziana jest na 17 sierpnia 2017 roku, ale tu mowa o japońskiej wersji. Na naszym rynku gra pojawi się nieco później, bo jesienią tego roku. Tym samym cała trylogia Zero Escape będzie dostępna dla posiadaczy PlayStation 4.

Tagi: aksys games playstation 4 Spike Chunsoft wideo Zero Escape: Zero Time Dilemma