Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.07.2017 09:26
Paragon - do gry zmierza kocica Zinx!
396V

Paragon - do gry zmierza kocica Zinx!

Paragon otrzyma już wkrótce kolejną postać, więc twórcy tradycyjnie publikują odpowiedni zwiastun kilka dni przed tym wydarzeniem. Przed Wami wojowniczka Zinx!

Paragon to darmowa gra z gatunku MOBA, która obecnie jest w fazie otwartych testów beta. Te zakończyć się mają na początku przyszłego roku, ale zanim to nastąpi twórcy przygotują wiele zmian. Do tego czasu twórcy mają zamiar poprawić wiele błędów, znacznie poprawić wydajność i odpowiednio zbalansować rozgrywkę.

Paragon - szykują się wielkie zmiany! Koniec testów beta w przyszłym roku

Tradycyjnie, do Paragon zmierza nowa, darmowa postać. Tym razem jest to Zinx, agresorka dystansowa, która wykorzystuje manę do zwiększania swojej wytrzymałości i zadawania stopniowych obrażeń przeciwnikom. Oto jakie umiejętności będą ją cechowały:

  • Złe Lekarstwo (R1) - Zinx doładowuje broń i tworzy na ziemi przed sobą obszarowe pole energii. Można skrócić czas ładowania, aby stworzyć mniejsze pole.
  • Kocie Pazurki (Kwadrat) - Przełączana: Wzmacnia pistolet Zinx, pozwalając jej nałożyć na cel efekt stopniowych obrażeń, który można wielokrotnie kumulować.
  • Ogłuszający Rykoszet (Kółko) - Pocisk średniego zasięgu, który rykoszetuje po pobliskich wrogach i ogłusza ich. Czas ogłuszenia rośnie z każdym kolejnym celem.
  • Brudne Leczenie (Trójkąt) - Bierna: Zinx otrzymuje premię do regeneracji many, zależnie od procentu zużytej many. Przełączana: Podczas aktywacji Zinx natychmiast leczy 50% otrzymywanych obrażeń, płacąc za to maną.

Jak zwykle, twórcy przygotowali specjalny zwiastun. Ten szczególnie mi się spodobał z uwagi na charakter zwiastuna - całość przypomina zapowiedź jajcarskiego i krwawego filmu od między innymi Rodrigueza jak Maczeta czy Planet Terror. Zinx ma trafić do gry 18 lipca.

Paragon na nietypowym zwiastunie Zinx

 

Źródło: https://www.epicgames.com/paragon/

Tagi: Epic Games Paragon playstation 4 wideo