Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.07.2017 08:54
PES 2018 - gwiazda okładki i zawartość legendarnej edycji
905V

PES 2018 - gwiazda okładki i zawartość legendarnej edycji

Pro Evolution Soccer 2018 trafi do nas w październiku, a tymczasem Konami ujawnia gwiazdę okładki, czyli napastnika FC Barcelony oraz zawartość Legendarnej Edycji.

Pro Evolution Soccer 2018 stawia na ulepszenie sprawdzonej formuły. Twórcy obiecują poprawioną inteligencję piłkarzy, co przełoży się również na ich zachowania na boisku. Oprócz tego możemy spodziewać się ulepszonej grafiki, a jeśli mowa o szczegółach - lepszej mimiki twarzy zawodników.

PES 2018 jeszcze bardziej realistyczne? Sprawdźcie nowe nagranie

Twarzą okładki Pro Evolution Soccer 2018 okazuje się być Luis Suarez, napastnik FC Barcelony. Sam zainteresowany przyznaje, że jest wielkim fanem serii i wylądowanie na okładce jest wielkim dla niego zaszczytem. Według niego gry z serii stają się coraz lepsze i najlepszym dla niego przykładem jest nowa odsłona Pro Evolution Soccer.

Z roku na rok ta gra staje się coraz lepsza. Widać to po pracy jaką deweloperzy w nią wkładają. Trudno uwierzyć jak realistycznie wygląda najnowsza odsłona. To niesamowite.

Konami przy okazji podzieliło się tym jak wyglądać będzie okładka gry, co sprawdzić możecie dzięki poniższej wiadomości z serwisu twiter.

Ponadto wydawca i producent wyjawił zawartość dodatkową na jaką mogą liczyć posiadacze rozbudowanych edycji oraz ci, którzy zamówią grę przed premierą. Na półkach sklepowych pojawi się również Legendary Edition, która odda nam do dyspozycji limitowany steelbook, PES-owy pendrive oraz dodatki do myClub - takie jak dostęp do Usain Bolta czy ekskluzywne karty firmy Topps. Cyfrową edycję gry za 289 złotych, możecie zamówić tutaj.

Pro Evolution Soccer 2018 trafi do nas 14 września 2017 roku. Grę będzie można przetestować już niedługo na tegorocznych targach Gamescom odbywających się w Kolonii w dniach 22-26 sierpnia. Zanim te nadejdą rozpoczną się sieciowe testy beta, w trakcie których będziemy mogli przetestować dwa tryby: szybką grę oraz sieciową rozgrywkę kooperacyjną. Testy trwać będą od 20 do 31 lipca.

Pro Evolution Soccer 2018 na oficjalnym zwiastunie z E3 2017

 

Źródło: https://www.konami.com/wepes/2018/eu/en/topic/luis_suarez

Tagi: Konami playstation 4 Pro Evolution Soccer 2018