Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.07.2017 20:48
Horizon Zero Dawn - oficjalne gadżety już dostępne
1602V

Horizon Zero Dawn - oficjalne gadżety już dostępne

Horizon Zero Dawn i przygoda Aloy skradły Wasze serce? Możecie od teraz publicznie się tym chwalić i założyć stylową koszulkę upiększoną o wizerunek nawiązujący do dzieła Guerrilla Games.

Horizon Zero Dawn okazało się wielkim sukcesem Guerilla Games. Nowa marka Holendrów i twórców serii Killzone wskoczyła po premierze na szczyt rankingów sprzedaży i długo się tam utrzymywała. Produkcja z miejsca zdobyła uwielbienie milionów graczy. Inwestycja Sony bardzo się opłaciła i tytuł był jedną z najważniejszych premier w historii firmy. Nic więc dziwnego, że uniwersum będzie dalej rozwijane i pod koniec roku otrzymamy duży dodatek. Zapowiedź kontynuacji to raczej kwestia czasu.

Horizon Zero Dawn - wszystkie kamuflaże Aloy

Zanim jednak Horizon Zero Dawn otrzyma drugą odsłonę, to możecie rzucić okiem na ofertę sklepu PlayStation Gear. Do asortymentu doszły przedmioty nawiązujące do gry. Fani mogą kupić koszulki z wizerunkiem głównej bohaterki - Aloy. Sprzedawane są również ładne bluzy i piękne obrazy utrwalające artystyczny styl gry. Możecie też sięgnąć po oficjalny poradnik lub art book prezentujący grafiki ze świata Horizon Zero Dawn. Każdy fan na pewno znajdzie coś dla siebie.

Horizon Zero Dawn - zwiastun premierowy

Źródło: https://www.playstation-gear.com/en/brands/horizon-zero-dawn

Tagi: