Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.07.2017 17:21
Wolfenstein 2: The New Colossus - albo po niemiecku, albo do obozu
2227V

Wolfenstein 2: The New Colossus - albo po niemiecku, albo do obozu

Znacie język niemiecki? Wolfenstein 2: The New Colosus już zadba o Waszą edukację! Zobaczcie, jak gra prezentuje się na świetnym zwiastunie!

Wolfenstein 2: The New Colosus zostało zapowiedziane z przytupem na tegorocznych targach E3. William Blazkowicz zbliża się do nas wielkimi krokami i kolejny raz pokrzyżuje ruchy niemieckiej machinie wojennej. Twórcy kontynuują poprzedni trend i kroczą przeciwną drogą względem obecnej mody. Otrzymamy więc staroszkolnego FPS-a w futurystycznych klimatach retro, gdzie pierwsze skrzypce zagra dynamiczna kampania dla jednego gracza.

Reżyser Wolfenstein 2: The New Colossus - "Gry wideo to najwyższy przejaw sztuki"

Wolfenstein 2: The New Colosus otrzymało iście czadowy zwiastun utrzymany w formie teleturnieju. Niemiecka propaganda przygotowuje mieszkańców Ameryki na zmiany - pora przestawić się na język niemiecki, bo angielski zniknie już za 173 dni. Twórcy kolejny raz udowadniają, że nie brakuje im czarnego poczucia humoru. Co czeka osobę, która odpadnie z rywalizacji? Cztery tygodnie wątpliwie przyjemnej reedukacji!

Wolfenstein 2: The New Colosus - zwaistun " Po niemiecku albo...!"

Nowy materiał to także kolejne fragmenty z rozgrywki. Nie mogę się już doczekać tej bezpardonowo ukazanej rzezi dokonywanej na nazistach! Pierwsze co rzuca się w oczy to dużo ładniejsza grafika. Poprzednik stał w rozkroku między generacjami konsol, teraz twórcy nie są ograniczani mocą i dostarczą o wiele ładniejszą pozycję. Oby nie ucierpiała na tym dynamika, ale patrząc na dotychczasowe materiały można być spokojnym o jakość tej kontynuacji.

Wolfenstein 2: The New Colosus zadebiutuje na rynku 27 października.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Tagi: Bethesda machine games playstation 4 wideo Wolfenstein 2: The New Colossus