Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.07.2017 13:49
Monster Hunter - zobaczcie replikę ogromnej kuszy
210V

Monster Hunter - zobaczcie replikę ogromnej kuszy

Monster Hunter w końcu wraca na stacjonarne konsole i niektórzy świętują to wydarzenie na swój własny sposób. Jeden z użytkowników twittera przygotował replikę ogromnej broni.

Monster Hunter ma swoje początki w roku 2005, kiedy to pierwsza gra z serii pojawiła się na PlayStation 2. Opinie były różne, ale większość krytyków doceniło produkcję. Formuła się sprawdziła i pojawiło się trochę kontynuacji. U nas trafiały jednak w formie przenośnej. Gra okazała się inspiracją dla innych twórców, powstało więc kilka bliźniaczych serii jak God Eater czy choćby recenzowane u nas niedawno Toukiden. Szykuje się jednak nowa odsłona, która trafi na PlayStation 4.

Monster Hunter World. Ponad 20 minut świetnie wyglądającej rozgrywki!

W Monster Hunter możemy korzystać z wielu broni. Mogą to być miecze, włócznie czy nawet ogromne kusze. Jedną z nich jest Aquamatic "Longshot" - ogromna kusza, której replikę stworzył niejaki killer_927. Owoce swojej pracy publikował przez jakiś czas na twitterze i jak widać, jest już chyba gotowa.

Całość została zbudowana przy użyciu płytki piankowej, drewna i rurek PVC. Użytkownik pomyślał też o tym, żeby to wszystko jakoś działało, dlatego jest też spust. Sposób jego działania został pokazany na poniższym wideo. Efekt końcowy ma oczywiście odpowiednie kolory.

Źródło: https://twitter.com/killer_927/

Tagi: monster hunter