Daniel Stroński Daniel Stroński 13.07.2017 12:58
Spider-Man, Kingdom Hearts 3 i Battlefront 2 - nowe materiały w ten weekend
332V

Spider-Man, Kingdom Hearts 3 i Battlefront 2 - nowe materiały w ten weekend

Spider-Man zaskoczył na tegorocznych targach E3 długim pokazem rozgrywki, a Kingdom Hearts 3 oddało nam niedługi zwiastun. Kiedy nowe materiały - PlayStation Experience? Comic-Con? Szybciej! Na specjalnym wydarzeniu Disneya w ten weekend!

Spider-ManKingdom Hearts 3 i Battlefront 2 są w kręgu najbardziej wyczekiwanych przez Was gier? Czerwcowe targi E3 2017 przyniosły świeże materiały, a następne są tuż za rogiem! Wszystko za sprawą tego, że mówimy o postaciach Disneya (firma przejęła Marvela i Star Warsy), a ekipa Myszki Miki ma swoje własne E3 - nadchodzące wydarzenie pod nazwą D23!

Nowy Spider-Man dostanie ogromny otwarty świat

D23 Expo to wielkie wydarzenie dla każdego fana postaci Disneya. Wśród licznych pokazów i zapowiedzi znajdzie się miejsce na gry wideo - konkretnie nowe materiały z gier Spider-ManKingdom Hearts 3 i Battlefront 2. Oficjalne źródło mówi o zwiastunach, wywiadach i gościach specjalnych oraz tym, że gry przetestują dla nas youtuberzy JackSepticEye i Strawburry17. Nowy Battlefront raczej na pewno będzie dostępny w grywalnej wersji, lecz na pozostałe dwa tytuły lepiej się nie nastawiać. Wszystko to w ten weekend, a dokładnie w sobotę, 15 lipca, o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Kingdom Hearts 3 - zwiastun z E3 2017

Oczywiście D23 nie jest tak ważne dla naszej branży jak targi E3, Gamescom czy PlayStation Experience, ale też nie można zupełnie lekceważyć tego wydarzenia. Disney to istny gigant i będzie chciało zwrócić na siebie oczy całego świata, włącznie z graczami. Być może na miejscu będzie grywalne demo Spider-Mana i zobaczymy, ile rzeczywiście wolności dają nam twórcy, a ile w całym pokazie rozgrywki było twardych skryptów. Być może dostaniemy pokaz zupełnie innego fragmentu przygód Spidey'ego, a już na pewno możemy liczyć na nowe szczegóły na temat samej gry.

Star Wars Battlefront 2 - zwiastun

Co z resztą tytułów? Battlefronta 2 widzieliśmy już z wielu stron i poznaliśmy całą masę informacji na temat kontynuacji. Być może dowiemy się czegoś więcej na temat samej fabuły, a na pewno zobaczymy pokaz rozgrywki z wymienionymi wcześniej jutuberami, którzy nagrywali już wcześniej materiały z "jedynki". Największą niewiadomą jest natomiast Kingdom Hearts 3, czyli produkcja najbliższa Disneyowi. Połączenie bajkowych postaci z Mikim i Donaldem na czele ze światem Final Fantasy powinno jakoś wynagrodzić lichą obecność na targach E3 i dostarczyć istną bombę informacji.

Źródło: https://ohmy.disney.com/news/2017/07/11/just-announced-heres-the-full-d23-expo-oh-my-disney-stage-and-livestream-schedule/

Tagi: Insomniac Games Kingdom Hearts 3 Sony Interactive Entertainment spider-man star wars battlefront 2