Daniel Stroński Daniel Stroński 13.07.2017 11:52
Destiny 2. Dziś wieczorem dostaniemy klienta otwartej bety
1141V

Destiny 2. Dziś wieczorem dostaniemy klienta otwartej bety

Destiny 2 dostaniemy już za dwa miesiące, ale zanim sprawdzicie, jak bardzo sequel różni się od "jedynki", koniecznie sprawdźcie nadchodzącą betę!

Destiny 2 ma mieć porządnie napisany i bogaty scenariusz, jeszcze bardziej dopracowaną rozgrywkę i poprawione elementy MMO. Studio Bungie obiecuje wiele, a mając doświadczenie z poprzedniczką i słysząc krytykę graczy, deweloper może dostarczyć sieciowy ideał. Pytanie tylko, jak wygląda stan produkcji na dwa miesiące przed premierą. O tym przekonamy się w nadchodzącej becie.

Destiny 2 skończy z bezsensownym grindem przedmiotów

Beta Destiny 2 rusza dopiero w przyszłym tygodniu, ale jej klienta pobierzemy już dziś wieczorem. W rozmowie z serwisem Polygon, wydawca Activision zapowiedział, że klient będzie dostępny do pobrania z PS Store o godzinie 19:00 czasu polskiego. Takie wyprzedzenie w udostępnieniu plików bety to dobra wiadomość szczególnie dla osób o wolniejszym łączu internetowym.

Przypominamy, że zamknięta beta dla preorderowców i osób ze specjalnym kodem rusza w przyszły wtorek, 18 lipca. Całą reszta posiadaczy PS4 będzie mogła wskoczyć do gry parę dni później, gdy beta stanie się otwarta - dokładnie w piątek, 21 lipca (również o 19:00).

Co dokładnie czeka nas w becie? Z uwagi na skupienie nowego Destiny na fabule (którą ma mieć większe znaczenie, niż się możemy spodziewać), twórcy przygotowali pierwszą misję fabularną, gdzie przeżyjemy inwazję rasy Cabal z Czerwonym Legionem na siedzibę naszych Strażników. Będzie to fabularny wstęp do całej gry, przypisując ogromne znaczenie dla obalenia wieży Strażników, które tam zobaczymy.

Marka Destiny to oczywiście rozgrywka sieciowa, więc w becie będziemy mieli jeszcze możliwość przetestowania trybów PvP oraz kooperacji. W przypadku misji co-opowej dostaniemy szturm w Odwróconej Iglicy.

Premiera pełnej wersji Destiny 2 planowana jest na 6 września tego roku. Przypominamy, że posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć na specjalne atrakcje, wśród których znajdą się po jednej mapie na wyłączność w trybach Strike i PvP (odpowiednio Lake of Shadows i Retribution), wyjątkowy statek oraz egzotyczna snajperka Borealis.

Destiny 2 - oficjalny polski zwiastun premiery otwartej bety

 

Źródło: https://www.polygon.com/2017/7/12/15962384/destiny-2-beta-download-time-ps4-xbox-one

Tagi: Activision beta Bungie Destiny 2 playstation 4