Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.07.2017 09:47
Overwatch - Wieprzu za słaby? Blizzard szykuje zmiany
475V

Overwatch - Wieprzu za słaby? Blizzard szykuje zmiany

Overwatch według twórców jest grą o zrównoważonym balansie - no chyba że mówimy o Łasce lub Wieprzu. O tym drugim raczej nie mówi się że jest słaby, ale po ostatnich zmianach wielu na niego narzeka.

Overwatch jest grą ciągle wspieraną przez twórców. Ciągle zachodzą jakieś zmiany czy to w balansie postaci czy innych elementach. Ostatnio pojawiła się nowa postać Doomfist, wcześniej zapowiedziano zmiany w łupach otrzymywanych ze skrzynek, a teraz szykują się kolejne zmiany dla Wieprza.

Overwatch - zmiany w skrzynkach z łupami i zapisywanych zagraniach

Na oficjalnym forum Blizzard w temacie Overwatch, jeden z użytkowników napisał, że twórcy zabili Wieprza - że postać po ostatnich zmianach jest zbyt podatna na obrażenia. Dyskusja się rozrosła do tego stopnia, że w końcu pojawił się jeden z twórców i obiecał zmiany dla postaci. Wygląda na to, że tym razem pod lupę pójdą nie jego obrażenia, a to ile obrażeń ma przyjąć zanim padnie - obecnie według wielu głosów umiera zbyt szybko.

Kiedy takowa łatka miałaby się pojawić i co dokładnie zmieni jeszcze nie wiadomo, ale dobrze że Blizzard ciągle stara się o odpowiednie wyważenie wszystkich bohaterów. Póki co cieszmy się, że jego morderczy hak nie został wydłużony, a sam atak zwiększony. Mimo wszystko jest to raczej postać, którą ciągle będą zmieniać.

Overwatch przedstawia postać Wieprzu

 

Źródło: https://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20757707113?page=6#post-102

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard Overwatch playstation 4