Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.07.2017 19:12
Sniper Elite 4. Brutalny zwiastun prezentuje ostatnie fabularne DLC!
326V

Sniper Elite 4. Brutalny zwiastun prezentuje ostatnie fabularne DLC!

Sniper Elite 4 doczekało się nowego zwiastuna, który zdradza premierę ostatniego dodatku fabularnego. Przygotujcie się na wielkie zwieńczenie kampanii Deathstorm!

Sniper Elite 4 to naprawdę całkiem udana gra traktująca o fachu śmiertelnie skutecznego strzelca - przynajmniej w przeciwieństwie do polskiego Siper Ghost Warrior 3. Studio Rebellion nie zapomina o swoim dziele i na dniach otrzymamy ostatni rozdział dodatkowej kampanii fabularnej Deathstorm.

Sniper Elite 4 zwiastun dodatku fabularnego Deathstorm

Sniper Elite 4 otrzyma ostatnie, finałowe rozszerzenie fabularne w dniu 18 lipca. Będzie to już trzeci rozdział serii dodatków Deathstorm. Te stanowiły nową kampanię osadzoną już po wydarzeniach z głównej gry i zabierały nas, między innymi, do Włoch.

Sniper Elite 4 - zwiastun ostatniego rozdziału kampanii Deathstorm

Zwiastun prezentujący dodatek przedstawia nie tylko brutalne eliminowanie wrogów, ale i sporo akcji. Szczególnie biorąc pod uwagę profesję głównego bohatera. Nie brakuje więc wybuchów, otwartych wymian ognia oraz ikonicznych prześwietleń. Te w bezpośredni i efektowny sposób wizualizują obrażenia zadawane naszym wrogom.

Źródło: YouTube (Rebellion)

Tagi: deathstorm dlc playstation 4 Rebellion sniper elite 4 wideo