Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.07.2017 15:27
Resident Evil Revelations na PS4. Data premiery i cena
957V

Resident Evil Revelations na PS4. Data premiery i cena

Resident Evil Revelations w wersji na PlayStation 4 będzie dostępny u nas w tym samym czasie co w Japonii. Przy okazji poznaliśmy też cenę.

Resident Evil Revelations to poboczna odsłona serii, która pierwotnie została wydana na Nintendo 3DS. Gra skonstruowana jest jak serial, więc całość jest podzielona na odcinki, choć wszystkie dostępne były od razu - każdy z nich poprzedza przypomnienie wydarzeń z poprzedniego. Gra w późniejszym okresie pojawiła się na PlayStation 3 z odpowiednio poprawioną grafiką, ale wciąż w odcinkowej formie. Teraz gra zmierza na PlayStation 4 z wyższą rozdzielczością i płynnością.

Resident Evil Revelations z rozgrywką na PS4

Resident Evil Revelations w odróżnieniu od większych odsłon wydanych w tym czasie bardziej stawia na klimat i wywołanie uczucia strachu w graczach. Ważne było też umiejętne zarządzanie dostępnymi zasobami jak środki lecznicze i amunicja - czyli wszystko to czego zabrakło w nastawionych na akcję Resident Evil 5 i Resident Evil 6. Gra została ciepło przyjęta, co poskutkowało kolejną odsłoną przygotowaną już też z myślą o PlayStation 4.

Resident Evil Revelations pojawi się 31 sierpnia tego roku. Kosztować ma 19,99$ co na ten moment daje około 75 złotych. Odświeżona wersja ma zawierać w sobie całą zawartość dodatkową - stroje, bronie i tym podobne, które mogliśmy sobie zakupić do trybu Szturmu - zestawu poziomów znanych z fabuły, na których musieliśmy zlikwidować przeciwników i dotrzeć do celu. Mogliśmy tam grać wspólnie z drugim graczem przez Sieć lub samodzielnie. Cena remastera wydaje się przystępna, ale jako ktoś wciąż aktywnie grający w tę grę raczej długo poczekam zanim zaopatrzę się w odnowioną wersję. Jeśli nigdy nie graliście sprawdźcie koniecznie. Gra jest naprawdę świetna, choć czuć nieco przenośne korzenie.

Resident Evil Revelations - wideo z rozgrywką na PS4

 

Źródło: http://wccftech.com/resident-evil-revelations-remastered-august-31/

Tagi: Capcom Resident Evil Revelations