Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.07.2017 08:53
WRC 7 prezentuje nowy tryb Epic Stages
547V

WRC 7 prezentuje nowy tryb Epic Stages

WRC 7 pokazało się na nowym zwiastunie, którego celem jest zapoznanie z nowym pomysłem. Mowa o trybie Epic Stages, który ma uatrakcyjnić i urealnić rozgrywkę.

WRC 7 to kolejna odsłona serii wyprodukowana przez Kylotonn Entertainment - deweloperów mających na swoim koncie dwie poprzednie części cyklu oraz choćby Flatout 4: Total Insanity. Wydawca opublikował nowy zwiastun, który prezentuje Epic Stages - nowy pomysł twórców na rozgrywkę.

WRC 7 - zwiastun zapowiada nowe rajdy na PS4

Epic Stages to nowy tryb, który znajdzie się w WRC 7. Jego celem jest wydłużenie tras i zapewnienie graczom bardziej realistycznych doznań. Na zwiastunie przedstawiono jedną z meksykańskich tras, po której sunie Citroen C3 WRC. Podczas przejazdu będziemy zmuszeni zmierzyć się z różnymi warunkami, co ma wymusić na nas większą koncentrację. Jeden taki przejazd w trybie Epic Stages ma trwać 15 minut.

WRC 7 na zwiastunie Citroena C3 WRC w trybie Epic Stages

Powyższy zwiastun WRC 7 ma rzekomo prezentować rozgrywkę i nawet jeśli są to fragmenty wyjęte prosto z gry, trudno mówić tu o tym do czego jesteśmy przyzwyczajeni widząc "gameplay trailer". Niemniej zapowiada się nieźle, ale jak będzie w istocie dowiemy się jesienią tego roku. Chyba, że twórcy szykują jakieś opóźnienia. Czekacie?

Tagi: Bigben Interactive S.A. Kylotonn Entertainment playstation 4 wideo wrc 7