Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.07.2017 20:26
Project Cars 2. Profesjonalni kierowcy są pod wrażeniem gry!
437V

Project Cars 2. Profesjonalni kierowcy są pod wrażeniem gry!

Project Cars 2 ma być nie tylko prawidłowym rzemiosłem będącym wiernym odzwierciedleniem rzeczywistości. To także efekt zrodzony z pasji i współpracy z weteranami motoryzacji, którzy poświęcili życie na rzecz profesjonalnej kariery kierowców rajdowych.

Project Cars 2 tworzone jest nie tylko przez utalentowanych pracowników Slightly Mad Studios, ale i profesjonalnych kierowców rajdowych! Tym razem do materiału wideo zaproszono: Tommy'ego Milnera - reprezentanta Audi. René Rasta i kierowcę wyczynowego Bena Collinsa.

Project Cars 2 - poznaliśmy pełną listę tras!

Project Cars 2 celuje naprawdę wysoko i ma aspirację do wskoczenia na tron gatunku symulatorów samochodowych. Udowadnia to kolejny materiał z serii "Built by Drivers". Ten przedstawia pod jakim wrażeniem są profesjonalni kierowcy. Ci chwalą symulacyjny aspekt nadchodzących wyścigów oraz sami biorą udział w produkcji podsuwając pracownikom swoje spostrzeżenia. Studio podchodzi do pracy nie tylko poważnie, ale i z odpowiednią pasją, pragnąć zadowolić wszystkich miłośników realistycznego odzwierciedlenia wyścigowej rywalizacji.

Project Cars 2 - zwiastun Built by Drivers

Project Cars 2 będzie więc lepiej przemyślane względem poprzednika. Zmiany dotkną każdej płaszczyzny produkcji - począwszy od zawartości a kończąc na sterowaniu padem. Ledwie dzisiaj poinformowaliśmy o wielkiej liczbie torów obecnych w grze, a już otrzymaliśmy nowe wideo. 

Project Cars 2 pojawi się na rynku w dniu 22 września

Źródło: YouTube (Cenega Polska)

Tagi: Bandai Namco playstation 4 project cars 2 Slightly Mad Studios wideo